Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy Macbook 16''. Faktycznie klawiatura dużo lepsza. Ja z poprzednią problemów nie miałem z zacinaniem, ale fajniej się pisze i jest mniej głośna. Głośniki brzmią dużo lepiej a warto zaznaczyć, że juz w poprzednich brzmiały bardzo fajnie jak na lapcioka. Odseparowany ESC został również mile przywitany. Co do ekranu to zmiana jest prawie nie zauważalna i ten rozmiar i ramki nie robią wielkiego wrażenia. Miło, że to zmienili, ale jeśli ktoś z tego tylko powodu chce kupić nowy model to zdecydowanie nie warto w mojej opinii. Co do technikalii niewiele będę pisał, bo zwyczajnie jest szybciej/wydajniej. Szczególnie GPU w porównaniu do modelu z 2017 który miałem to przepaść.
Zdaje się tez, że porty usb-c sa ciaśniejsze i maja taki klik który sprawia, że przewody pewniej siedzą w gnieździe.
Poza tym bardzo fajny sprzęcik. #apple #minirecenzja #macbook
  • 2
@asdfghjkl: a wielkość ramek została zmniejszona (oczywiście o proporcje mi chodzi względem 13 i 15) i ekran zajmuje teraz większą cześć całego „monitora”? Czy proporcje bez zmian?
@Draay: Takr amki są mniejsze ale nie bardzo. Nie jest to edge to edge. Generalnie nie specjalnie widać że jest większy. Proporcje są chyba identyczne bo na oko nie widać różnicy