Wpis z mikrobloga

Kto u was przynosił/przynosi prezenty pod choinkę?
U mnie zawsze w domu był aniołek a u babki dzieciątko.
#swieta #bozenarodzenie #kiciochpyta #pytanie
Pobierz S.....s - Kto u was przynosił/przynosi prezenty pod choinkę? 
U mnie zawsze w domu b...
źródło: comment_DOv7hTPPtDGvfRhPUxbI494jBvx12H6H.jpg

Kto przynosi prezenty?

  • Gwiazdor 18.1% (452)
  • Mikołaj 50.2% (1256)
  • Dzieciątko 7.9% (197)
  • Aniołek 5.2% (131)
  • Gwiazdka 7.1% (178)
  • Дед Мороз 11.5% (288)

Oddanych głosów: 2502

  • 62
@Solinvictus: Kiedyś to było prosto, św. Mikołaj przychodził 6 grudnia i to był ten jedyny, wyjątkowy, w szacie biskupa z pastorałem (cała akcja miała miejsce przy kościele, zapewne to był przebrany ksiądz albo jakiś kościelny) i tyle, więcej się nie pojawiał. Czasami nie było go osobiście, tylko zostawiał prezent "pod poduszką" ale i tak miało to sens. Wszystko było logiczne. 24-go był prezent od Gwiazdora więc nie było "konfliktu interesów" miedzy
akcja miała miejsce przy kościele, zapewne to był przebrany ksiądz albo jakiś kościelny


@sciana: U mnie na parafii dla ministrantów, marianek i tam zaproszonych obecnie też jest takie coś. Się zbierają w salce, przychodzi kościelny w czerwonym ornacie, z pastorałem, czapką i rozdaje paczki.
@Solinvictus: Jestem ateistą ale powiem tylko #!$%@?Ć Z TYM CZERWONYM PRZEBIERAŃCEM, wolę już tego katolickiego. Przynajmniej nie robię z siebie debila i a tak tracę autorytet w oczach dziecka, pokazując mu brodatego pseudo krasnala jako TEGO WŁAŚCIWEGO, w sytuacji gdy za rogiem pojawia się następny.