Wpis z mikrobloga

@Wombo_Combo: f4i to passat 1.9 tdi motocyklizmu :D sportem generalnie to nie jest, pozycja w miarę ok, można po mieście jeździć, jednak jak większość miasto to bardziej bym polecił SV, moment od razu z dołu nie musisz kręcić
@Wombo_Combo: Głównie chodzi mi o pozycje za kierownicą. Ja przy 190 cm wzrostu na Cebrze czułem się jakbym jechał na kucu. Niby duży motocykl ale mały.
CBRa jest medialna więc pewnie stąd Twoje wzdychanie do niej. Kolega z pracy miał tak samo - jeździł skuterem po czym jak tylko zrobił prawko to odebrał z salonu CBRke - wytrzymał w trybie miejskim rok i ją sprzedał.
Ale to co dla jednego jest
@Wombo_Combo: f4i jest ogolnie spoko, taki uniwersalny usportowiony sprzet.
Ten sprzedajacy jednak to taki gosc co tanio sciaga/skupuje trupy, pucuje je i plakuje (serio, wszystko sie az swieci) i pcha dalej. Nie mowie o tym konkretnym, ale bylem tam u niego z 2 razy i wszystkie sprzety tak wygladaly
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amath: passatem jest Fazer ;)

@Wombo_Combo: jak tylko do miasta to tak średnio. W sensie spoko, da radę etc. Ale są wygodniejsze sprzęty do miasta.

F4i jest fajne do wszystkiego po trochu - długie trasy to nie problem, torowanie to też nie jest problem, w mieście no też się da.

Zrobiłem już 32kkm moim, nadal nie mam zamiaru zmieniać. Po paru modach po drodze nadal cieszy.
@11mariom: oo super czyli jednak się da. Nie ukrywam że zamierzam śmigać po warszawie (dojazdy do pracy) Czy myślisz ze w budżecie 11k znajdę coś wartego uwagi?

@RupturaPerinei: czyli ogólnie nie polecasz? Dziwi mnie trochę to że te sprzęty mu schodzą dosyć szybko. Ostatnio nawet wybierałem się oglądać ale ktoś kupił wcześniej.

@Vader-Poland: ta Twoja kawa nie skrzypi? Słyszałem opinię że "się trzęsie i piszaczą plastiki" co by to