Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki! Z uwagi na kolejne niechlubne rekordy w zatruciu powietrza przez #smog (gdzieniegdzie nawet i 1000 % normy (,)), organizujemy podwójne #rozdajo, coby przez oddychanie w takich warunkach nie było nas mniej coraz, Polaków! #pdk

#rozdajo numer 1 - klasyczne, losujemy zwycięzcę przez MirkoRandom, ze wszystkich plusujących ten wpis do jutra, do godziny 14:00 (zielonki muszą liczyć, że swoje opakowanie znajdą pod choniką)

Co można zdobyć? Jedno opakowanie filtrów nosowych WoodyKnows Super Defense, chroniących przed smogiem i alergiami. MIX rozmiarów - S, M, L oraz XL (w tym po dwie pary filtrów wymiennych do każdego z nich) aby idealnie dopasować filtry do swoich nozdrzy, tak, by nie powodowały one dyskomfortu związanego z uciskiem (gdy rozmiar jest za duży), oraz żeby zanieczyszczenia nie dostawały się do Waszych płuc bokiem filtra (gdy rozmiar jest za mały).

#rozdajo numer 2 - dla osoby, która wskaże nam nowe, nietypowe zastosowanie dla naszego produktu, jakiego jeszcze nie znamy! Wybór zwycięzcy tym razem uznaniowy :)
Odpadają: ślusarstwo, szlifowanie metalu, spawanie, stolarstwo, tynkarstwo, strzelectwo, klejenie rzęs.

Co można zdobyć? Jedno opakowanie dowolnego produktu z asortymentu sklepu internetowego WoodyKnows

Wysyłka nagród paczkomatem lub kurierem InPost, w poniedziałkowe przedpołudnie!

A dla tych z Was, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia w kwestii ochrony własnych płuc przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami, mamy kod rabatowy dający rabat w wysokości 10% kwoty koszyka, oraz darmową dostawę - PodarujCzystePowietrze

Trzymajcie się w tym smogu!

#rozdajo #smog #powietrze #zanieczyszczenia #woodyknows
woodyknows - Mircy i Mirabelki! Z uwagi na kolejne niechlubne rekordy w zatruciu powi...

źródło: comment_6tCiHZxqmzggbsHDYveyvTDD4BIlsDLP.jpg

Pobierz
  • 45
@woodyknows: Kiedyś byłam masażystką i dojeżdżałam do pacjentów do domu. Ok 3/4 z nich posiadało jakiegoś zwierzaka. Dla mnie to nie był problem, ale jeśli byłabym uczulona na sierść to bardzo możliwe, że musiałabym zrezygnować z takiej formy pracy. Myślę, że takie filtry donosowe byłyby w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem. Przydałoby się to każdemu kto pracuje w domach klientów np. hydraulikom, opiekunkom, sprzątaczkom, korepetytorom etc.
@Patrycja89: Jeśli chodzi o alergie wziewne, to najlepszym wyborem dla ochrony przed nimi będzie filtr Ultra Breathable - jest on wykonany z innego materiału, przez co gwaranuje lepszą oddychalność. Z uwagi na fakt, że alergeny są większymi cząsteczkami, niż toksyny smogowe PM 10 oraz PM 2.5, nie musi być on tak gęsto "utkany" jak filtry, które chonią przed smogiem.
@DamianooTrucker: Do tej pory nasze produkty polecały sobie nawzajem pracownice salonów kosmetycznych zajmujących się przedłużaniem rzęs, ale w podanym przez Ciebie przypadku filtry również sprawdzą się bez zarzutu! O ile do wykonywania zabiegów na rzęsach polecamy filtry nosowe z węglem aktywnym (pochłanianie oparów kleju), to do zatrzymywania opiłków paznokci wystarczą najcieńsze filtry antyalergiczne zapewniające lepszą oddychalność (najmniejszy opór powietrza). Dzięki!