Wpis z mikrobloga

@quizonmyface: siddhartha, rok 1984, jakiś zbiór opowiadań lovecrafta, blade runner, pan raczy żartować panie feynman, zbiór felietonów lema, coś popularno-naukowego typu astrofizyka dla zabieganych

to tak ogólnie, jak chcesz coś konkretniejszego to sprecyzuj tematykę czy gatunek
@quizonmyface: kupuj książki ponadczasowe, do których zawsze można wrócić. Wiem, że #niepopularnaopinia ale ja uważam, że takie czytadła, choćby nie wiem jak genialne, czyta się raz i zwraca do biblioteki. Nie widzę sensu ich kupowania. Są za to takie książki, do których się wraca i myślę, że te właśnie warto mieć na półce. Albo ładne albumy, albo klasyki literatury, ewentualnie jakieś poradniki itp.
@bratbud: tak się czułem podczas czytania jej, fragmenty o wyznawcach wielkiego czerwia, o ludziach,którzy oszaleli, porównanie metra i ludzi w nim żyjących do wielkiego organizmu, który trawi swoje " pasożyty " . Psychodela czyli : mistyczne doznania duchowe, rozkminy na temat wszechświata i sensu ludzkiego życia, poczucie oderwania od życia obecnego, ja tak ten temat ujmuję i książka mi to w pełni zapewniła. Każda recenzja jest osobistym wyznaniem, nie interesuje mnie