Wpis z mikrobloga

Kolejny wypad do stanów i kolejny problem z siecią plus. Za pierwszym razem kompletnie nie działał internet w roamingu, reklamacja odrzucona bo „działał. Dałem drugą szansę. Tym razem bardziej przygotowany, kolejna nowa karta, wykupiony ten sam pakiet, w bilingu od momentu wylądowania w stanach zero połączeń z internetem. Złożona kolejna reklamacja, tym razem o zwrot gotówki. Czuję, że zostanie odrzucona, ale tym razem mam zebranych więcej danych, żeby się od odrzucenia odwołać. Drugie podejście mnie jako klienta w życiu do tej sieci i drugi raz wtopa. Apn ustawiony poprawnie, wszystkie opcje roamingu w tel jak i u operatora włączone, limiter danych wyłączony, telefon loguje się do sieci podanych w regulaminie w lte oraz 3g i mimo to „błąd uwierzytelnienia PDP”. Może @Specjalista_Plus sie na ten temat wypowie? Ktoś jeszcze mial negatywne doświadczenia z usługami roamingu w plus?
  • 18
IPhone X z wolnej dystrybucji

Ktore parametry Cię interesują? Mogę opisać które opcje były włączone i jakie dane były wprowadzone w ustawieniach sieci. Na codzień używam karty innego operatora więc w tym momencie ta konfiguracja jest inna.
@Specjalista_Plus Internet działał. Połączeń ani smsow w kraju nie mialem okazji sprawdzić poza jednym aktywujacym pakiet. Telefony na terenie USA odbierałem. Zostawiałem swoj numer na stronie plusa aby konsultant odezwał sie z oferta - była to jedyna droga kontaktu. Kartę aktywowałem kilka godzin przed wylotem i miała mi służyć tylko w celu roamingu internetu gdyż konkretnie ten pakiet spośród fizycznych kart sim jest najlepszy na rynku. Aktualnie aby sprawdzic funkcjonalności w kraju
@Specjalista_Plus czy jest możliwość odpowiedzi mailowej? Jedyna droga kontaktu w tym momencie jest numer telefonu a karta nie jest w żadnym telefonie. Jeżeli nie ma takiej możliwości to postaram się utrzymać kartę w jakimś telefonie przez 30 dni
@specjalista_plus zapis ktory wyjaśnia dlaczego mialem wyłączony roaming byl w innym regulaminie. Stanowi on o działaniu roamingu tylko gdy stan konta wynosi ponad 1,25zl. Moze mi Pan odpowiedzieć dlaczego funkcjonuje tak absurdalny zapis? Kupiłem starter za 5, doładowałem za 35 aby kupic pakiet za 40, i nie moge z niego #!$%@? skorzystać. Nie uczciwe praktyki? Czy szukać innych zapisów w kodeksie? Co za cyrk. Za lacznie 80zl plus GSM zafundował sobie człowieka
@DonHardkore: postaram się jeszcze coś tutaj podziałać. Wysłałem już interwencję w Twojej sprawie do Departamentu Reklamacji zaznaczając, że można było uniknąć całej tej sytuacji, gdyby konsultanci z infolinii zwrócili uwagę, że wystarczy zasilić konto o parę złotych.