Wpis z mikrobloga

Piękny macie ból dupy, piękny, ale chyba komuś sie tagi #!$%@?ły bo to jest #bigbrother a nie patostreamy, nachlać się można a nawet trzeba, ale nie #!$%@?ć taką żenade i jeszcze temu przyklaskiwać, idzcie sobie oglądać tych swoich magicali czy inną patologie.
  • 12
  • Odpowiedz
@Missty: ty tak serio? Pija teraz na własny koszt, nikomu nikt krzywdy nie robi. Jeszcze rozumiem jakby na tych lajwach jakaś jechanka po kimś byla. Pamiętam jak pisałam na początku BB2 żeby nie dawali im codziennie alko, bo bez tego nie będą się umieć bawić a prawie cały tag pisał, że co mają innego robić i więcej więcej alkoholu. A teraz #!$%@? umoralnianie ludzi XD
  • Odpowiedz
@Lala27789: tylko jest taki mały szkopuł, a mianowicie gość ma szanse na fajną karierę jesli tego nie #!$%@?, a jak będzie #!$%@?ć taką patole to każdy w showbiz na niego nasra z góry i nie bedzie chciał z nim współpracować. Wiec nie widze sensu temu przyklaskiwać
  • Odpowiedz
@Missty: ale to jego sprawa. Wątpię, żeby sobie zmarnował karierę przez jakiegoś lajwa, którego oglądali w większości fani BB. Kurdej - Szatan z tego co pamiętam też wrzuca jakieś pato filmy na instagramie i przez to kontraktów nie traci xd lepiej być szczerym. Spójrz na Madzie, nie była do końca szczera, potem wpłynęła jakąś sprawa z Milexem gruba i przez to straciła kontrakty. Przez takie rzeczy się traci szanse a nie
  • Odpowiedz
@Lala27789: Dokładnie najpierw wszyscy "dawać im alko, alko, alko, dymy, dymy" A teraz wszyscy święci xD Myślę że Bidons jak ma mieć jakieś współprace to będzie oceniany przez pryzmat programu a nie tego że dwa dni po wyjściu popił i zrobił liva na insta o godzinie 23 i 3 w nocy na którym nikogo nie obraził i nawet go nie zapisał. Bardziej na jego niekorzyść działają właśnie te komentarze tutaj że
  • Odpowiedz
@Lala27789: @Missty: @KatarzynaRomanroman: Śmieszą mnie ludzie,którzy już go wyzywają od alkoholików,degeneratów i obwieszczają jego upadek xD.Nie ma nic zlego w tym,że pochlał sobie ze znajomymi których nie widział przez ponad 3 miesiące,to tylko człowiek musiał jakoś odreagować cały ten stres,na jego miejscu zrobiłbym pewnie to samo. A co do tego live'a po pijaku to oczywiście ja również uważam,że to była głupota i mam nadzieję,ze więcej tego nie zrobi,bo jak
  • Odpowiedz
@Missty kobieto madzia z 1 edycji co chwile wrzuca jakieś szoty z imprez i ma sie dobrze, zaczynasz zachowywać sie jak madka z tym umoralnianiem 30 letniego faceta XD weź zrób sobie gówniaka i go pouczaj, o wiktora sie nie martw
  • Odpowiedz
@TomaszHajto111: wlasnie nie chodzi o to, ze chlopak pije, bo jak wczesniej pisalam, ma prawo odreagowac 3 miesiace w zamknieciu, zwlaszcza z waflami. Sama tez bym pewnie tydzien pila ; )Chodzi o to, ze ktos powinien go powstrzymac od live'a, bo to mu na dobre nie wyjdzie. Chlapnie cos po pijaku i moze byc spalony. Ma potencjal, szkoda gdyby to wszystko teraz przekreslil.
  • Odpowiedz