Wpis z mikrobloga

Dobra dobra, #wykopaka mam i ja!
Moją Panią Mikołaj okazała się @prytkaaa. Od początku podejrzewałem, że jest różowympaskiem. Miałem rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paczka była super zapakowana! Od samego początku witały mnie na niej świąteczne naklejki. W środku było pudełko, a dalej następne pudełko. Zacząłem oczywiście od listu, potem przyszedł czas na prezenty.
Co dostałem?
- super list
- kartkę świąteczną
- jedzonko dla kitku
- słodycze, w tym kinderniespodzianka z samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- ostry sos. Lubię Louisiane, więc na pewno będzie super. Tego konkretnego jeszcze nie jadłem
- ostrą pastę z papryczek. Takiego cuda też jeszcze nie jadłem
- zawieszki z Mikołajem, reniferem oraz bałwanem
- zawieszkę z filcu do samodzielnego zszycia. Czytaj: renifer w częściach. Najpierw chciałem zrobić go od razu, ale postanowiłem z nich chwilę zaczekać, bo pewnie mi to trochę czasu zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- świąteczne skarpetki. Ostatnio ciągle dostaję skarpetki na prezenty. Będę miał zapas na 100 lat. Super :D
- koszulkę z DWOMA SŁOIKAMI DŻEMU! Wczoraj zastanawiałem się czy tradycyjnie dostanę słoik dżemu, dostałem dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślę, że na koncertach wywoła niemałe poruszenie (ʘʘ)

Dziękuję bardzo Pani Mikołaj za prezenty, są super! Do listu odniosę się jeszcze w PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym miejscu chciałbym podziękować @chybaDapi, @dobry_programista oraz @trusru za organizację oraz mierzenie się z weryfikacją paczek w @wykoPAKA. Świetna robota, sprawiacie wszystkim masę frajdy a na pewno wymaga to dużo pracy. Pewnie nawet więcej niż nam się wszystkim wydaje. Wielkie dzięki

Chciałbym z tego miejsca podziękować @vkzk, z którą jak co roku wspólnie emocjonowałem się zabawą. W tym roku zrobiła mi ją jednak podwójnie. Kiedy dowiedziała się, że jestem chory i mam trochę jakichś tam problemów w życiu prywatnym i trochę mi się opóźnia przygotowani paczki dla mojej pary od razu zapytała się mnie czy może mi jakoś pomóc. Przygotowałem paczkę sam, ale propozycja była super i od razu się ciepło na serduchu zrobiło ʕʔ

Wołam @Shyvana bo prosiła :>

Więcej zdjęć w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #pokazpaczke
Pobierz
źródło: comment_TF6wPs19Y9VMpTzgaUPGXYdeveUfDQko.jpg
  • 15