Wpis z mikrobloga

@Dabrol: Policjant ma wyjebongo, że ktoś będzie wyprzedzał skręcający pojazd, bo to ty włączając się do ruchu z jakiejś pipidówy czy pola musisz ustąpić wszystkim xD
Że też w ogóle takie pomysły komuś przychodzą - wjeżdżasz z jakiegoś błota na krajówkę

HURR DURR WYPRZEDZAŁ JAK UN MÓGŁ MIE NIE PUŚCIĆ :DDDD

Boże drogi, to nawet tak bez większego zastanawiania - wyjeżdżasz skądś, z jakiejś małej uliczki, jeszcze w dodatku nieutwardzonej,
  • Odpowiedz
@Dabrol: ciekawy z Ciebie przypadek. Zostało Ci okazane co mówi ten temat Prawo ale dalej brniesz w te swoje "mam rację"
Nie czaję takich ludzi, to tak boli przyznać się do błędu?
  • Odpowiedz
@Dabrol:

Skrzyżowanie – przecięcie się w jednym poziomie dróg mających jezdnię, ich połączenie lub rozwidlenie, łącznie z powierzchniami utworzonymi przez takie przecięcia, połączenia lub rozwidlenia; określenie to nie dotyczy przecięcia, połączenia lub rozwidlenia drogi twardej z drogą gruntową, z drogą stanowiącą dojazd do obiektu znajdującego się przy drodze lub z drogą wewnętrzną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dabrol: włączając się do ruchu musisz ustąpić pierwszeństwa każdemu, nawet takiemu co łamie wszystkie przepisy i jedzie pod prąd. Ty będziesz odpowiedzialny za spowodowanie kolizji
  • Odpowiedz
  • 0
@Dabrol Heh. Podam przykład z życia. Na drodze dwupasowej, dwukierunkowej skręcalem na posesję, czy siłą rzeczy musiałem przeciąć pas ruchu ( linia przerwana) mimo tego, że upewnilem się iż z naprzeciwka nie jechał żaden pojazd miałem kolizje. Dlaczego? Bo ktoś z tyłu postanowił wyprzedzić peleton. Czyja wina? Moja, bo nie zachowałem szczególnej ostrożności. Tak jak pisano wyżej, nawet gdyby ktoś cisnął pod prąd na wstecznym musisz upewnić się, że nie spowodujesz
  • Odpowiedz