Wpis z mikrobloga

@goferek: @BijeNiemcaPoKasku: Z samochodem jest ładowarka (mobile connector) do zwykłego gniazdka, ładowanie max 3kW, (20%-80%) w ok 15h. W zestawie jest przejściówka na "niebieskie" gniazdo 3-pinowe, maksymalna moc 7kW, (20%-80%) w ok 6h. Więcej tutaj
Do większych mocy z gniazda siłowego trzeba już mieć ładowarkę ścienną albo inny odpowiednik, ale tak daleko już moja wiedza nie sięga.
  • Odpowiedz
szczególnie nie posiadając możliwości ładowania w domu


@paprycjusz: a gdzie będziesz ładować? Będziesz jak na stację jechał? Da się i i tak wychodzi taniej niż benzyna lol

Bardzo dobry wybór, zobaczysz jak inne auta będą niewygodne po jeżdżeniu tesla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pierwsza przeszkoda, gdzie znaleźć do tego zimówki


@paprycjusz: w sklepie z oponami ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

koła w tesli są takie same jak w każdym innym aucie

@paulusapis: to czytałeś to są jakieś nowe koła AI coś tam vision
  • Odpowiedz
@Kotznapedemjonowym: Słuchaj mośku, nie mam grama bólu dupy bo sresla jest ostatnim autem na świecie które bym kupił. OSTATNIM. Po prostu nie mogę już czytać tych wypocin fanbojów na mirko którzy nigdy nie siedzieli w tym plastiku.

A jak masz coś szybszego niż lancer to dawaj na 1/4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paprycjusz: Nie. Po prostu staram się udowodnić, że pieprzysz głupoty z tym
  • Odpowiedz
@Kotznapedemjonowym: Masz tu stockowego lancera W MANUALU z waszą cudowną suszarką
I przypominam, że były też wersje 440 konne i krótka edycja 450 koni.

O tym, że seryjny silniki wydmucha spokojnie 500 kucy nie będę wspominał
wojtoon - @Kotznapedemjonowym: Masz tu stockowego lancera W MANUALU z waszą cudowną s...
  • Odpowiedz
@diogene: Przede wszystkim pod pracą, awaryjnie pod sklepem koło mnie. Z oponami to raczej chodziło o dostępność tego rozmiaru i ich przebitkę na cenie. Chociaż porównując z kompletem od tesli to i tak jak za darmo.

@wojtoon: Masz świadomość, że sam wprowadziłeś to fajnbojskie gówno do tego wątku? Będąc hejterem i nie dopuszczając do siebie żadnych argumentów i różnych punktów widzenia? Nikt oprócz ciebie nikogo nie obrażał, nie
  • Odpowiedz
@paprycjusz: Źle liczysz. To, że jest z 2015 to nie znaczy, że jest 15 letni.

Polecam się przejechać tym i tym i dopiero wtedy wydawać osądy. Z resztą ostatnio był koleś u zachara z podkręconym silnikiem i stokowym zawiasem - przy wyłączonej kontroli trakcji nie potrafili zarzucić dupą. Jak tesla zacznie się tak prowadzić to porozmawiamy
  • Odpowiedz