Wpis z mikrobloga

@jmuhha: swoją drogą, ogólnie mogłaby być jakaś liga FH4 albo chociaż luźne lobby, bo nie mam co już w tej Forzie robić xD A widzę, że nikt niczego na wypoku nie organizuje za bardzo
  • Odpowiedz
@jmuhha: oh dear, z forza jest mały problem, na raz w grupie/rajdzie masz dość ograniczoną ilość osób, a sądząc po głosach to będzie dużo więcej chętnych xD
Masz jakiś plan by nie było poszkodowanych bo nie ma miejsca w grupie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ja również byłbym chętny na FH4, ale niestety w piątek o 21 będę w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) może faktycznie stworzyć jakieś mistrzostwa / ligę wykopu w FH4? Z tego co widzę parę osób chętnych jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale chyba nie ogarniemy tego na piątek w Forze, proponuję więc F1 2018 i tor w Belgii, Piątek godzina 20. Kto się pisze? :D


@jmuhha: eee ponieważ? Robisz prywatną przygodę, ustalamy trasy, ograniczenia aut itd i odpalasz. 5min roboty
  • Odpowiedz
Nawet ja mogę pomóc. Znam mniej więcej co się gra na rankedach, wystarczy się zebrać na jakimś discordzie i ustalić zasady.

W sumie na szybko: AWD, bez Bone Shakera i Track-Tora, bez chamskiego spychania (jakieś tam poślizgi i lekkie popchnięcia zawsze się zdarzą ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Robić losowanie spośród B-S2 road/cross/offroad i grać z wylosowanego 3 trasy, potem znowu losowanie i znowu 3, itd
  • Odpowiedz