Wpis z mikrobloga

@Wyrelworelowany: nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz. Tak się składa, że posiadam wykształcenie w tym kierunku, dlatego pytam na jakiej podstawie twierdzisz, że czytanie książek przez dziecko miałoby rozwijać jego inteligencję emocjonalną? Słyszałeś kiedyś o stadiach rozwoju tożsamości wg. Eriksona albo o rozwoju poznawczym wg. Piageta?
@fobika: nic mi nie przeszkadza, po prostu zastanawia mnie jaka jest natura tego zjawiska. Jeżeli ktoś np. dokonuje obszernego piercingu na całej twarzy, to z pewnością chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę innych. Pytanie tylko z czego wynika ta potrzeba uwagi? Czy jest to podyktowane deficytami powstałymi jeszcze na etapie wczesnego dzieciństwa? Czy taka osoba stara się w ten sposób kompensować brak uwagi ze strony najbliższych? Nie wiem, dlatego
@bartosz-bartosz:

Tylko ludzie z zaburzeniami emocjonalnymi oraz niskim ilorazem inteligencji robią sobie tatuaże.

Tatuaże mi się z tym kojarzą i z kilkoma innymi patologiami, ale jestem też człowiekiem myślącym i wiem, że to tylko skojarzenia utarte w naszej kulturze, a ludzie z tatuażami tacy nie są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
no i nudzą się szybko


@RETROWIRUS: Jak #!$%@? tatuaż może się znudzić? xD

Bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to nie jest typowe hobby jak pieczenie ciastek.

Normalni ludzie z dziarami nie podziwiają przez godzinę dziennie swoich tatuaży w lustrze i nagle nie stwierdzą, że "o #!$%@?, ten już mam ponad rok i mi się znudziło na niego patrzeć" xd.
jak masz jakiś lepszy pomysł na wywołanie burzliwej dyskusji na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bartosz-bartosz:

1. Historyjki o złych różowych, albo o takich co Cię dymają na hajs
2. Beka z wyglądu
3. Wpis o jakiejś partii z cyklu #niepopularnaopinia (poza PiSem, bo Ci ostatnio nie są zbyt lubiani na wypoku)
4. Podboje na tinderku. Najlepiej screen jak spermisz do jakiejs
@bartosz-bartosz: Tradycja tatuowania się jest równie stara jak homo sapiens (Otzi, księżniczka Ukok). Wiązać się to może z potrzebami religijnymi albo estetycznymi. Ze swojej perspektywy napiszę, że mam dwa tatuaże, jeden 10 letni drugi 8. Jak dotąd jeszcze mi się nie znudziły i oba mają dla mnie określone znaczenie. Wykonanie tatuażu jest zawsze błędem kiedy robisz pod wpływem chwili lub po kosztach. Wtedy po latach ludzie żałują. Więc nie sama sztuka