Wpis z mikrobloga

@dizzydom: jeśli np. powiesisz sobie na ścianie obraz w pewien sposób mówisz światu, że to ci się podoba. wiele obrazów nakraśla bardziej twój wizerunek. np. pewien rodzaj pewnych obrazów szufladkuje cię jako człowieka o pewnych poglądach. Podpisujecie się i deklarujecie nawet nieświadomie. Nawet samym tym że zdecydowaliście się na tatuaż.
  • Odpowiedz
@dizzydom: zero. mam coś mniej widocznego a już #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ mam też znajomych tatuatorów z pewnego zespołu i w ogóle kolegów którzy już sobie nadpisywali tatuaże. w ogóle co to za pytanie? jak mało doświadczony dzieciak LOL
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: Przecież taki obraz może mieć dla mnie tylko wartość artystyczna, nie prezentując / okazujac moich poglądów.
Wieszając Beksińskiego na ścianie uważasz że popieram upadek/zniszczenie świata?
O szufladkowaniu siebie mogę powiedzieć, ze
Zostając programista również się szufladkujesz do pewnej grupy.
Ja was nie przekonam , wy mnie również.
Może przestałem się przejmować z tego jak ktoś wygląda, ale spokojnie, wyrośniecie z tego.
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: I pytanie normalne, skoro stwierdziłeś że ludzie żałują swoich tatuaży i się one nudzą. Zapytałem się jacy ludzie.
Po prostu znowu wykopowe argumenty - ad wykopum, nie wiem, ale się wypowiem albo coś zmysle
  • Odpowiedz
@dizzydom: "Dlaczego miałbym się przejmować tym, jak mnie widzą?"
Skoro nie wiesz takich podstawowych rzeczy to dalsza dyskusja nie ma sensu. Wiesz, rodzice tego uczą od maleńkości, później szkoła. ()
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: Tak, ale nie mam zamiaru się w jakikolwiek sposób ograniczać tylko i wyłącznie po to, aby zadowolić obcych mi ludzi.
Widzę kolega z pokolenia 'ale co ludzie na to powiedzo'
  • Odpowiedz