Wpis z mikrobloga

@dizzydom: jeśli np. powiesisz sobie na ścianie obraz w pewien sposób mówisz światu, że to ci się podoba. wiele obrazów nakraśla bardziej twój wizerunek. np. pewien rodzaj pewnych obrazów szufladkuje cię jako człowieka o pewnych poglądach. Podpisujecie się i deklarujecie nawet nieświadomie. Nawet samym tym że zdecydowaliście się na tatuaż.


@RETROWIRUS:

Ty ziomus ale zdajesz sobie sprawe z tego ze sa ludzie ktorzy wieszaja obrazy wylacznie dla wlasnej przyjemnosci i
@RETROWIRUS:

"Przecież taki obraz może mieć dla mnie" i tu się pojawia magiczne słowo dla mnie. dla ciebie jest nie ważne chodzi o to jak cię widzą.


Nie warto się tatuować, bo co ludzie powiedzo. Nie warto być sobą, bo co ludzie powiedzo. Nie warto być szczerym w wyrażaniu siebie i swoich emocji, bo co ludzie powiedzo. Się nie dziwię, że z takim podejściem masz bordo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartosz-bartosz:
Wszystkim wydziaranym podludziom przypominam, że tatuaż wymyślono jako szybszą alternatywę dla znakowania bydła gorącym żelazem. Tą samą metodą znakowano również prostytutki należace do danego alfonsa czy więźniów (patrz auschwitz).
Aż do rowolucji dzieci-kwiatów (czytaj ćpunów) tatuaż był uważany za symbol wstydu. To "wyzwolenie" wmówiło innym, że wydziaranie się jak kryminalista "nie jest be"

A jeśli ktoś usprawiedliwia swoją głupotę tym, że kiedyś dawno (i współcześnie) jakieś niepiśmienne ludy pierwotne (ale
@czlowiekzcegla: A gdzie powiedziałem to co mówisz lawacka bezmózgowa ściero co zmyśla? przeczytaj moje komy pod tym postem i spal się ze wstydu bezmózgowie. I pomyśleć że w 2000-... byłem za wami nieczytelni-niepiśmienni () Gdzie ja negatywnie powiedziałem o tatuażystach i tatuujący się pajacu jak mam znajomych takich nawet ()
@RETROWIRUS:

tatuowanie się i np. zakładanie naszyjników itd. jest szufladkowaniem siebie, oznaczaniem. mózg jest otwarty i warto to wiedzieć. na #!$%@? się szufladkować nie wiem

zamknięty mózg to co niby jest jak nie obraza? a ten kolega brudas to też kolega gej?
@RETROWIRUS: i cyk, bordo nie zna wykopu ani nie umie czytać xD brudas to inaczej człowiek wytatuowany, fakty nie są nowe gdyż cytat podchodzi od ciebie

Gdzie ja negatywnie powiedziałem o tatuażystach i tatuujący się pajacu jak mam znajomych takich nawet ()
@Turahk: mylisz się. ja jestem byłym może aktualnym skinhedem (byłym bo lubię teraz muzykę punk) Brydas? Chłopie ja zaraz mam 40 lat znam wszystko i właśnie mogę w tym balansować. Nie dasz rady #!$%@?. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
@Machas: tak, psychiatra dr William Cardasis prowadził takie badania.


@bartosz-bartosz:sprawdziłem sobie twoje rewelacje i uważam że albo jesteś głupi albo kłamiesz.. Dokładny cytat:

In a unique study, forensic psychiatrist Dr. William Cardasis of Ann Arbor, Mich., linked major personality disorders to criminals who choose to be tattooed, finding 25 percent off a criminally insane population wore tattoos, compared to 10 percent in the general population


źródło którego nie podałeś

Czyli
@RubinWwa: ah kurde tak napisali na wp to tak musi być ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja nigdy nie miałem problemu XD jak sie dobrze prezentujesz (nie masz hwdp na czole, jestes zadbany i potrafisz rozmawiać) to i tak Cie zatrudnia