Wpis z mikrobloga

@slodziak: w swojej ofercie mam mieszalnie lakierów i zawsze mam "bekę" jak przyjeżdża ktoś dopiero co niedawno zakupionym samochodem i muszę go uświadomić, że tak naprawdę maska inna, błotnik inny o zderzaku nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@slodziak zderzak służy do zderzania jak sama nazwa wskazuje xD, nie przejmował bym się bardzo spasowaniem na tym elemencie, dobry blacharz/ lakiernik ogarnie to w kilka chwil, aczkolwiek skoro tak prosta robota została spieorzona, warto go obejrzeć dokładniej
  • Odpowiedz
@kamyk_: no wlasnie raz ze jak reszta samochodu byla naprawiana tak samo jak ten zderzak to xD a dwa jak sprzedawca to zataił to ciekawe co jeszcze ukrywa
chyba ze te zdjecia mozna uznac za przyznanie tego takie pośrednie, ale kto wie
  • Odpowiedz
@slodziak
To nie świadczy o niczym, sam mam tak zderzak założony z tyłu że trochę odstaje i od pół roku zabieram się za to żeby go poprawić :D a tylko przetarł się kabel od czujników parkowania.. jak znam samego siebie to pewnie w takim stanie auto już pogonie dalej..
Więc nie ma co osądzać po obrazkach :D
  • Odpowiedz
@slodziak: W wielu autach trzeba ściągnąć zderzak by wyjąc lampy do wymiany ksenonów (np. Passat b6). Mam pisać potem w ogłoszeniu, że zderzak ściągnięty był w tym celu? Nikt nie uwierzy. A plastiki często maja nieco ciemniejszy odcień od reszty, chociaż na twoim zdjęciu to nie wyglada na „oryginalną” różnice odcieni.
  • Odpowiedz