Wpis z mikrobloga

@slodziak: w tym aucie było łącznie 11 wpisów.

Znalazłem też import. Wysłałem gościa z autotesto. Wyszło że był naprawiany przód i troszkę nadkole. No ogólnie nie wyglądał źle, dość dobrze poskladany. Z raportu wyszło, że w DE miał szkodę na około 25.000€
  • Odpowiedz
@slodziak: kupowanie używanego auta w Polsce to jak chodzenie w nartach po polu minowym. Dobrych aut ludzie nie chcą sprzedawać.

Teraz mam na oku auto bez szpachli, także na tle innych wygląda bardzo dobrze (jedna szkoda na 8 tysięcy, gdzie domyślam się że za dwa uszkodzone elementy tyle płaca, bo auto warte sporo). Mam do wyboru albo kupić takie lekko pukniete albo przygotować się na wydanie fortuny na szukanie następnych
  • Odpowiedz
@slodziak: zapomniałem dodać, że NIKT nie pisze ze auto jest bezkolizyjne. 99% mówi dopiero przez telefon, zwykle umniejszając uszkodzenia. Bardzo rzadko ktoś w ogłoszeniu przyznaje się, że auto było naprawianie, wszyscy wierzą w mityczne auta bez żadnych napraw.

Takie auta rozchodzą się po znajomych najczęściej
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: nie dziwie się, to pewnie odstrasza januszy, tak samo jak przebieg powyzej 200k. ja tam problemu nie mam z kolizyjną przeszłością, bo przez 10 lat wiadomo ze moze sie zdarzyc, o ile wszystko jest dobrze zrobione i nie bylo #!$%@? pol samochodu
  • Odpowiedz
@slodziak: no otóż to. Przebiegi to już w ogóle temat rzeka. Nikt nie kupuje samochodu żeby robić nim 5kkm rocznie. Trzeba brać pod uwagę cenę nowego, moc silnika i paliwo. Nikt nie kupi nowej A8 żeby przez 15 lat robić średnio 10kkm rocznie XD
  • Odpowiedz
@papaj_21_37 Co to za raport? Z ciekawości sprawdzę swoje.
Co do przebiegów, bzdura z tym "nikt", ale o tym mi się kolejny raz dyskutować nie chce bo zaraz ktoś wyskoczy z "wyjątek potwierdza regułę" xD
  • Odpowiedz
@tomaszq: naprawdę ludzie kupują auta za 150+ tysięcy żeby stały w garażu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) może nie wyjątek, ale duża mniejszość i takie auta nie trafiają na olx. Albo ja się nie spotkałem a sporo tych aut w swoim życiu widzielem i sprawdzałem (chociaż ja dzialalem w segmencie C/D, D i wyżej)

Autodna.pl
  • Odpowiedz