Wpis z mikrobloga

@gwiezdna: Pamiętam jak wyszła poprzednia część i ludzie pisali rzeczy w stylu: Wczoraj wyniosłem śmieci i jak wracałem do domu to Han Solo zginął !

I bach. Atomowy atak bez spojler alert.

Zastanawiam się, co kieruje tymi ludźmi ?

Szatan ?
@Ojciec_Slabeusz wesele mam w czwartek i piątek i tu gdzie mieszkam SW grają od czwartku :p

@qwarqq W czwartek. Wesele jest w piątek, ale mamy dwa dni w hotelu. Btw nie widzę nic dziwnego w weselach w środę, sporo ludzi tak wydaje mniej ;)

@Kotniepies Tak było!

@peszmerd ciekawość? Nawet jak znowu bedzie srednio to jakoś przezyje te stratę czasu i hajsu.

@Sail_and_boats musieli, bo po TLJ nie wiem czy ludzie by
@gwiezdna: no i najbardziej nnurtujaxa mnie rzecz.

Ta najnowsza saga jest tak słaba że nie wierzę że nie robią tego w taki sposób specjalnie. Po co to oglądać ?
Fabuła ssie na każdym polu :p Nic się kupy nie trzyma, sceny i postacie nie mającą absolutnie żadnego sensu :p Rozumiem być fanem... Ale są pewne granice, prawda ?

Przecież już widać po reakcjach że ten film będzie trzymał poziom poprzednich z
@gwiezdna: wydaje mi się że niektórzy ludzie lubią byle co, i zadowolą się tym samym towarem ale w innym opanowaniu :p

Idiotyczne sceny i brak jakiekolwiek logiki nie może się podobać nie ważne od tego jak różni są ludzie. Pomijając psychofanów oczywiście.

Ile imperium ma stracić gwiazd śmierci aby ktoś tam na górze zrozumiał że statek kosmiczny wielkości planety to nie jest dobry pomysł :p Co odcinek, ta sama kwestia :p