Wpis z mikrobloga

Mireczki Mam problem z kurierem DHL (,)

Jestem osoba pracująca w domu, w związku z tym jestem cały czas na miejscu. Zamówiłam paczkę w zeszła środę, w czwartek została ona nadana.
Wchodzę w numer listu przewozowego w poatek wieczorem i patrzę a tam, ze nastąpiła proba doręczenia paczki, nikogo nie zastano. Zdziwiłam się ale przed świetami maja gorący okres i stwierdziłam, ze może nie mógł dostarczyć.
W informacji podane jest ze kolejna próba nastąpi w poniedziałek między 12-14. Wiem, ze to godziny orientacyjne ale o godzinie 13.50 stwierdziłam ze jednak zadzwonię na infolinie. Próbowal konsultant DHL skontaktować się z kurierem i nie mógł się dodzwonić do niego. Kazał mi zadzwonić za 2h jeżeli kurier nie przyjdzie... i nie przyszedł. Pojawiło się znowu powiadomienie, ze nikogo noe było w domu i paczka jedzie na sortownie 40km od mojego domu i mogę fakac bobla.
Zadzwoniłam na infolinie podaż drugi i odebrała inna osoba oczywiście. Próbowali się skontaktować z kurierem, lecz po 40 minutach wiszenia na infolinii nic to nie dało i powiedzieli ze przepraszają za zamieszanie, ale jedynie co to może być złożona interwencja do centrali.

Czy ktoś z was miał podobne przygody z Kurierka DHL? Wiem, ze jest ciężki czas pracy dla nich, ale facet w ogóle nie przyjechał, nie dzwonił i nie kontaktowa się ze mną...

Pomocy (,)

#kurier #kurierzy #dhl #pomocy #pytanie #poznan
Withbike - Mireczki Mam problem z kurierem DHL (╯︵╰,)

Jestem osoba pracująca w dom...

źródło: comment_NLvwPpnlgtbuHgRNlFepBrjVhE6FDMZo.jpg

Pobierz
  • 34
@Withbike: u mnie to samo > nie zastano nikogo. Złożyłem skargę, na drugi dzień kurier "miałem być wczoraj, ale pomyliłem adresy" (mimo, że niejednokrotnie już był u mnie), więc albo ktoś go #!$%@?ł ze spedycji albo mu głupio było, że zawsze bez problemu jakieś "nielegalne" sztuczki robiliśmy.
@Withbike u mnie to samo, 3 dni kurier nikogo nie zastal w domu, po trzecim dniu batalii telefonicznej natrafilem na kierowniczke, ktora wyslala kuriera jeszcze tego samego dnia w godzinach poznowieczornych + zlozylem skarge na poprzedniego kuriera. Dhl to dno.
@Withbike Też tak kiedyś miałem. Czekałem na paczkę w piątek i akurat byłem cały czas w domu. W systemie jednak pojawiło się, że nikogo nie zastano. Napisałem im od razu maila. Kurier przyjechał w poniedziałek, tłumacząc się, że to nie on jeździł wcześniej i nic nie wie a na maila odpisali mi coś w stylu "Pana paczka została dziś dostarczona. Mamy nadzieję, że jest Pan zadowolony z naszych usług"...
@Withbike ps
Chociaż to i tak nie było tak złe, jak kiedyś, zamówiłem coś pocztą do pracy. Przychodzą do pracy rano, sprawdzam w systemie a tam dostarczono poprzedniego dnia o 20 o_O Zdziwienie tym większe, że nikogo wtedy tam nie było.
Na infolinii poczty po jakiś 30 minutach dostałem nr telefonu do przełożonego listonoszy i jeszcze jakiś drugi. Szkoda tylko, że żaden nie odpowiadał. Po pracy pojechałem na pocztę główną. Było specjalne
@Withbike niestety tak jest bo ludzie chcą mieć swoje końskie dildo w 24h a firmy łase na pieniądze ze świątecznego tortu biorą tyle zleceń ile wlezie i posługują się dodatkowymi podwykonawcami którzy i tak nie dają rady zrealizować wszystkich kursów. Ale nie zatrudnią więcej kierowców no bo po co. Polski manglement i polski klient więc można ruchać i pracowników narzucając nierealne normy i klientów obiecując gruszki na wierzbie. Byle hajs płynął.