Wpis z mikrobloga

Mireczki Mam problem z kurierem DHL (,)

Jestem osoba pracująca w domu, w związku z tym jestem cały czas na miejscu. Zamówiłam paczkę w zeszła środę, w czwartek została ona nadana.
Wchodzę w numer listu przewozowego w poatek wieczorem i patrzę a tam, ze nastąpiła proba doręczenia paczki, nikogo nie zastano. Zdziwiłam się ale przed świetami maja gorący okres i stwierdziłam, ze może nie mógł dostarczyć.
W informacji podane jest ze kolejna próba nastąpi w poniedziałek między 12-14. Wiem, ze to godziny orientacyjne ale o godzinie 13.50 stwierdziłam ze jednak zadzwonię na infolinie. Próbowal konsultant DHL skontaktować się z kurierem i nie mógł się dodzwonić do niego. Kazał mi zadzwonić za 2h jeżeli kurier nie przyjdzie... i nie przyszedł. Pojawiło się znowu powiadomienie, ze nikogo noe było w domu i paczka jedzie na sortownie 40km od mojego domu i mogę fakac bobla.
Zadzwoniłam na infolinie podaż drugi i odebrała inna osoba oczywiście. Próbowali się skontaktować z kurierem, lecz po 40 minutach wiszenia na infolinii nic to nie dało i powiedzieli ze przepraszają za zamieszanie, ale jedynie co to może być złożona interwencja do centrali.

Czy ktoś z was miał podobne przygody z Kurierka DHL? Wiem, ze jest ciężki czas pracy dla nich, ale facet w ogóle nie przyjechał, nie dzwonił i nie kontaktowa się ze mną...

Pomocy (,)

#kurier #kurierzy #dhl #pomocy #pytanie #poznan
Withbike - Mireczki Mam problem z kurierem DHL (╯︵╰,)

Jestem osoba pracująca w dom...

źródło: comment_NLvwPpnlgtbuHgRNlFepBrjVhE6FDMZo.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Withbike: #!$%@? pewnie zdziałasz, raz zamawialiśmy dhlem paczkę z rzeczami do kuchni, zastawa, szklanki, ważyło to trochę. W dzień dostawy dziewczyna akurat była w domu, a ja dostaje smsa, że kurier po próbie dostarczenia zostawił paczkę w punkcie odbioru xDD raz, że nie zadzwonił nawet domofonem, dwa na telefon też nie dzwonił. I musiałem dymać po paczkę... Napisaliśmy skargę ale co to zmieniło, zwrotu kosztów dostawy nie odzyskaliśmy. Nie po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Withbike: Jak chcesz sobie zaoszczędzić czasu i nerwów to lepiej jechać na sortownie i tam odebrać paczkę, skargi są zlewane, kurierow jest za mało i niektórzy już po prostu mają #!$%@?. Wszystko zależy od człowieka, w twoim regionie ma #!$%@?, ot co.
  • Odpowiedz
Niestety mieliście racje z tym, ze nie zdziałam nic z DHL. Zadzwoniłam do sklepu w którym kupiłam towar. Oni natomiast interweniowali w tej sprawie i... nie mogli się połączyć znowu z kurierem przydzielonym do dostarczenia mojej paczki. Oni oficjalnie złożyli reklamacje także.

Na szczęście Pani ze sklepu wpadła na rozwiązanie inne:
Ściągnie paczkę z sortowni do sklepu ponownie, a dziś nadała towar jeszcze raz do punktu odbioru.

Sortownia oddalona jest ode mnie 40km w jedna stronę, niestey nie mam możliwości podjechania tam bo nie posiadam auta... dlatego zdecydowałam się na kuriera w kierunku zamawiania nie było możliwości ani paczkomatu ani odbiór z punktu.
  • Odpowiedz
@Dezeus: nigdy nie dostałam naqet wiadomości SMS, ani kontaktu żadnego... dostałam tylko maila o nieudanej próbie doręczenia

Serio to jakaś patologiczna sytuacja
  • Odpowiedz
@Withbike: DHL lecą ostro w... zamawiam kuriera często, maja napisane czarne na białym adres gdzie i jeszcze wskazówkę gdyby było im trudno, mimo ze trudno nie jest a i tak zdarzy się ze jakiś osioł nie trafi. Dzwonisz na infolinie, a babka: kurier miał prawo nie wiedzieć. Mówisz jej ze kur.wa jak mogl nie wiedzieć jak miał napisane dokładnie co to za miejsce i nazwa lokalu. Mowie mogl zadzwonić jak
  • Odpowiedz
@Withbike: i sprzedawca następnym razem dwa razy się zastanowi czy podpisywać umowę z tym czy innym "kurierem". Gdyby każdy działał tak jak Ty i sprzedawca, to nie byłoby takich cwaniaków. Za to sprzedawca zachował się na medal
  • Odpowiedz