Wpis z mikrobloga

@damw: takie same ceny jak na stronie


@wfd: są osoby (np ja) dla których pudełko w dobrym stanie jest ważne, a wysyłka w chwili obecnej (okres przedświąteczny) nie gwarantuje Ci, że:
a) paczka dojdzie na czas
b) dojdzie w stanie nienaruszonym
c) pudełko będzie w bardzo dobrym stanie

Mając do wyboru wziąć pudełko od razu do ręki albo zdać się na łaskę sklepu i kuriera, wybrałbym jednak kupno osobiście.

Sama
nie no, tutaj jest instrukcja do "modelu B". Bardzo ładnie ktoś to wykombinował i mnie zachęca to tym bardziej do zakupu oryginału.


@firunna: może na moment by się go złożyło, ale i tak bym pewnie dość szybko wrócił do oryginalnego modelu. Po prostu te nowe mustangi nie wywołują u mnie tego dreszczyku emocji
@damw: ok, myślałem, że sklep w blue zrobił mega promkę, oni dali cenę z neta po prostu.
Ja i tak mam ich kartę więc w sklepie mam cenę z internetu
ok, myślałem, że sklep w blue zrobił mega promkę, oni dali cenę z neta po prostu.

Ja i tak mam ich kartę więc w sklepie mam cenę z internetu


@wfd: mega promka to to nie jest, bo kilka dni temu za 399 dało się kupić.
Ale jednak masz te czynniki co wypisałem wcześniej, a dodatkowo nie jest to Empik (który jaki jest każdy wie, albo każdy powinien wiedzieć). Dodatkowo nie każdy
@damw: Kartę założyłem przy kasię w pół minuty. Co ciekawe za każdym kolejnym razem mówiłem, że mam kartę a nikt tego nie sprawdzał, a rabat nabity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kartę założyłem przy kasię w pół minuty. Co ciekawe za każdym kolejnym razem mówiłem, że mam kartę a nikt tego nie sprawdzał, a rabat nabity ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wfd: ale karte możesz założyć przed zakupami, czy dopiero po zakupach? Bo jak to drugie, to od razu Ci promka nie wejdzie xD
przed zakupami, bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wfd: chcialbym to zobaczyc. Podchodzisz, zakladasz karte, po czym mowisz, ze chcesz kupic po cenie ze strony i ze masz karte :D
wąskie masz myślenie. Kasjerka sama zaproponowała, że po założeniu karty zapłacę za zestaw 130 zł mniej.


@wfd: pewnie masz rację. Nie jestem przyzwyczajony, że kasjerzy/kasjerki/sprzedawcy z własnej nieprzymuszonej woli proponują zakładać kartę, żeby zapłacić taniej. Zazwyczaj jest wprost przeciwnie, i nie mówią o promocjach :/
@damw: proszę Cię, tam pracują młode sympatyczne dziewczyny. Nie dość, że sprzedały zestaw po cenie niezawyżonej to jeszcze wyrobiły mi kartę i dostały moje dane. Wszyscy zadowoleni, właściciel sklepu tym bardziej.