Wpis z mikrobloga

Siema
Jak wam idzie na tinderze?
Mnie całkiem nieźle, mam tindera od 2 miesięcy i już mam 3 pary.
Przesuwam większość w prawo i jestem z dużego miasta.
Niestety dwie #rozowepaski nie odpowiadają, zastanawiam się czy je usunąć ale wtedy będe miał tylko 1 parę. To chyba całkiem spoko wyniki, mimo że jestem tylko 5/10 ( jak stwierdziła raz jedna różowa ) :).
Aha i jeszcze jedno w opisie mam podany wzrost 195 cm.
Jest tu też taki kozak jak ja ?
#przegryw #badoo #tinder
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kofifix: Ja w 5 miesięcy miałem 96 par. Jestem z Warszawy. Bardzo rzadko same pisały. Generalnie chciały się spotkać ale ja w ostatnim momencie usuwałem parę ze strachu przed spotkaniem. Niestety jestem asperger-celem i nie ma dla mnie żadnej nadziei.
@Blackpill_RAW: To wytłumacz mi jak to jest, że pomimo wyglądu gorszego od twojego (który zresztą widziałeś) miałem w 3 miesiące miałem 3/4 tej liczby (a licząc usunięte pary to już byłoby tyle samo albo i nawet więcej) i parę spotkań. Nie żebym nie wierzył w blackpill, ale zastanawiam się jak to jest.
Nie wiem. Znaczy czy, wyglądasz gorzej ode mnie? To już indywidualna ocena każdej kobiety. Inna sprawa to to, że na tinder nie idziesz Ty, tylko Twoje zdjęcia. Sam wiesz, że różnica na poszczególnych zdjęciach może dobijać nawet do 3 punktów w skali 1-10. Więc kwestia jakości zdjęć, jest bardzo ważna. Może zbyt surowo oceniłem Ciebie oraz siebie. Są tutaj ludzie, którzy mają 0 par ever. Więc nie wiem jak oni muszą wyglądać.