Wpis z mikrobloga

@Luka1612 nie kupujcie od Januszy, tylko duże sklepy, zalando nigdy nie zawiodło. Zresztą tak jest ze wszystkim, chcesz podróby, problem ze zwrotem - Januszex i inne okazje od polskich rekinów biznesu
  • Odpowiedz
@Luka1612: nie musi być paragonu do zwrotu.

Zamawiałem z podobnego sklepu kiedyś (możliwe, że denley daje 80% nie pamiętam dokładnie), przyszła bluza i okazała się w ciul za mała - typowa chińska metrówka. Ogółem i tak przysłali bluzę w innym kolorze niż w zamówieniu więc dostałem zwrot za towar i wysyłki w obie strony (ich i moja).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luka1612: kupiłem sobie od nich tyle że z allegro dwie pary spodenek krótkich takich podomki, ten sam model tylko różny kolor. Różnią się masakrycznie :,-) ale jak za 20 zł za parę to nie mam co narzekać
  • Odpowiedz
@Luka1612: Jak ktos nie wystawia dowodu zakupu możesz go podj.ebać do skarbówki. Osoba która nie wystawiła paragonu dostanie mandat a firma karę ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luka1612: @shnitzel: ehhhhhhhhhh Polaki robaki zawsze dużo krzyczą a wiedza sprzed 15 lat z podstawówki
Google:
Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 roku

Nie mają obowiązku wystawiać paragonów przy sprzedaży wysyłkowej do klienta końcowego. Pozdrawiam
  • Odpowiedz