Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR Czuje się zdecydowanie gorszy od swojej dziewczyny

Siemka (ja #niebieskipasek 25lvl), poznałem kilka lat temu pewną dziewczynę(24lvl aktualnie) na wyjeździe, nic nas nigdy nie łączyło, bo zawsze myślałem, że bardziej to się ze mnie ogólnie śmieje niż bierze mnie na poważnie. Także zwykłe spotkania koleżeńskie raz na rok, pisanie do siebie maksymalnie raz w miesiącu, zwykłe co tam, jak tam. W międzyczasie ja przeżyłem dwa długie związku, ale nigdy nie byłem jakoś mocno zakochany, bardziej było to chyba przyzwyczajenie niż prawdziwa miłość do drugiej osoby. Ona była w ponad dwuletnim związku z facetem(30lvl), z którym zamieszkała i planowali poważną przyszłość, ale coś tam poszło nie tak, rozstali się w lutym.

Od wakacji zaczeliśmy coś sobie pisać więcej, zaproponowała mi nawet wyjazd, spędziliśmy razem tydzień jako przyjaciele, nic się między nami nie wydarzyło. I po powrocie z wyjazdu po jakiejś domówce się przespaliśmy i tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Zaczeliśmy pisać i rozmawiać nonstop, dzień dobry, dobranoc. Ona zaczęła sypiać u mnie ja u niej i jakoś to aktualnie tak idzie.

Teraz trochę backgroundu, ja zwykły chłopak, pracuje i studiuje. Codziennie w ubiorze to adidaski, joggery, bluza. Raczej rzadko zakładam koszulę, nie czuję się komfortowo. Zarabiam 3500, nie dawno otworzyłem działalność gospodarczą dodatkowo związaną z filmowaniem wydarzeń, ale nie idzie to na razie najlepiej. Nie mam samochodu, mieszkania, nie zapowiada się bo oszczędności bardzo mało, raczej tak żyje z dnia na dzień. Mam dużo zajawek, szczególnie to filmowanie, podróże, dużo sportu w moim życiu.
#rozowy pasek to trochę przeciwieństwo mnie, jest troszeczkę wyższa, ubiera się prawie zawsze bardzo elegancko, płaszcze, różne rzeczy, zawsze bardzo czysta i schludna. Aktualnie zarabia już 3 razy więcej, niedługo kupuje mieszkanie, ma samochód i ogólnie ogarnia w życie. Nawet była sytuacja, że dała mi poprowadzić swój samochód, a ja niestety dawno nie jeździłem, bo nie miałem czym i najlepiej to nie wyszło, co prawda mi nie gasł, ale myślę, że najpewniej się ze mną nie czuła. Nawet w łóżku czuję się bardziej pewna siebie i to raczej ona pokazuje mi nowe rzeczy itd. Nie mówiąc o tym, że czasem mam problemy z utrzymaniem erekcji.

No i chodzi o to, że ja czuję się zdecydowanie gorszy od niej. Próbuje teraz trochę nadrabiać, pomału staram się zmieniać garderobę, zgrywać bardziej męskiego, ale nie mogę pozbyć się uczucia, że ona jest we wszystkim bardziej lepsza, bardziej odważna itd. Przede mną na razie nie ma widma dużo zwiększonych zarobków itd. Czuję się niestety jak przegryw przez to wszystko.

#pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 8
@swinka_morska: na odlotach, ale op jeszcze o tym nie wie. Minuta ciszy dla niego [*]

Nawet w łóżku czuję się bardziej pewna siebie i to raczej ona pokazuje mi nowe rzeczy

ubiera się prawie zawsze bardzo elegancko, płaszcze, różne rzeczy, zawsze bardzo czysta i schludna.


Aktualnie zarabia już 3 razy więcej, niedługo kupuje mieszkanie