Wpis z mikrobloga

Właśnie otworzyłam swoją paczkę. (A ode mnie leży zatrzaśnieta w paczkomacie #!$%@?, ale historia na inny post) Iiiii...
Wow, jak miło. Chciałbym zacząć od herbat, bo w sumie one mnie najbardziej zaskoczyły, gdyby nie późna pora to już pewnie bym je zaparzyła, ale muszę rano wstać, więc nie mogę. ()
Spokojnie nadrobie jutro i spróbuje ciasteczek ^^
Ogrzewacz, zaparzacz i breloczek, jak i sam notes są urocze i słodkie, po prostu przepiękne.
( ʖ̯) Co do kwiatka to bardzo jestem zachwycona, że to jest to odmiana kaktusa. Gdyż inne zazwyczaj mi umierają, no i nie przepadam za kwiatami, chyba że to storczyki, lub właśnie kaktusy. ()
Ze światełkiem LED jeszcze trochę pokombinuję najpewniej wpierw kupię regał, a potem go tam ustawię. Ułożę coś kreatywnego, o to sie nie musisz martwić. ^^
Z świeczką to udało ci sie trafić zapachem xD
Bo mimo wszystko fanatką zapachowych świeczek nie jestem, to czasem lubię kupić, zapalić przy ksiazce i tak sobie siedzieć i odpoczywać. A zapach jest idealny, malina czy pozomka = ( ʖ̯). Za ciękopisy kocham i DZIĘKUJĘ. Na prawdę. xD Mam pare tylko i niestety maja one juz pare lat (4 w marcu), to pewnie niedługo sie skonczą. Tak, więc. XD
Moze kiedyś na nocnej zrobię, akcję rysowania arta z avatarów. ^^ Za list dziekuje również za otworzenie się i opowiedzenie prywatnych historii, miło się robiło na serduszku. Mam nadzieję, ze moze odezwiesz się na pw. ^^
Chciala bym poznać Mikołaja i podziękować mu osobiście ^^ Jeszcze raz dziekuje ()
(Wiem, ze nocna, ale) #wykopaka #wykopoczta #wykop#wykop

MementoMori49 - Właśnie otworzyłam swoją paczkę. (A ode mnie leży zatrzaśnieta w pacz...

źródło: comment_UqHtf5YBw4MTMklbr74DYPDTn0QcTOqv.jpg

Pobierz
  • 12
@MementoMori49 zanurzyłem się w tagu i też nigdzie nie widzę zdjęcia paczki w takim papierze ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nadawca nieznany, może się ujawni albo chciał pozostać anonimowy.