Wpis z mikrobloga

@WhiskyZCola: akurat roleplay na n4g skonczyl sie juz dawno, bo 2015 rok, jednak liczba graczy spadla z dnia na dzien do kilkunastu w ciagu kilkunastu dni w lato 2018, misiakowi nie zalezy na reaktywacji bo tyle co on zarabial z trgo serwera, w usa zarobi jako programista pewnie w jeden dzien, jest fajny serwer ls stories na sampie, lsrp na sampie, devgaming na mta, poziom jest okrj, roleplay jeszcze nie upadl
  • Odpowiedz
@asdfx: Kurde, zajebiscie to wyglada zarowno ls stories jak i dev gaming. Boze ile jeszcze mozna wyciagnac z SA-MP :D

Net4Game widzialem jeszcze kilka miesiecy temu żyło, wbijam na ich strone z ciekawości 4 graczy XD.
Dzieki za informacje!
  • Odpowiedz
@WhiskyZCola: Odkopuje, net4game upadł ponieważ właścicielowi co raz bardziej zaczeły miotać pieniążki w głowie(nietykalność osób które kupowały euro na mase itd) i miał bardziej wylane na ten serwer i stał tak po prostu, bo ktoś dalej kupował e-pieniążki. Według rozmowy z nim robi "gre rp", robi grę na powiedzmy 30k osób z nowymi modelami, animacjami, pojazdami etc w którą będzie można grać na komputerze jak i telefonie. Z ciekawosci, gdzie grasz?
  • Odpowiedz
  • 0
@dwapalcewnatalce:
Niestety nigdzie, nie mam już na to czasu. Ale młodość „zmarnowałem” kiedyś na samp, po 10 godzin się siedziało xD.

Dzięki za info, fajnie się dowiedzieć jak to się skończyło. Za miśkiem nie przepadałem nigdy, pamietam jak wprowadzili dopiero płatne konta. Ale trzeba przyznać łeb do interesów miał.
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce: zaczynałem jeszcze na LS'ce klasycznej, na modzie GF do SAMP'a. To był jakiś... #!$%@? nie wiem, 2007 rok? Pamiętam ze wyjechałem na urlop z rodzicami, wróciłem - a LS'ki juz nie było. Wtedy przeszedłem na H-RP jeszcze wtedy.
Konto na net4game mialem z ID 1024 chyba, czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem sie potoczyła lawina, z nooba przeszedłem w jedną z najbardziej wpłwowych
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie:
Ja Cie kojarzę chyba :D
W organizacje przestępcze się nie bawiłem ale nick gdzieś w głowie się zapisał.

Jezu, tez zmarnowałem sporo godzin w tę grę, co prawda byłem głupim dzieciakiem i nie ogarnalem niczego wpływowego ale pamietam jak siedziałem po 10 godzin w niedziele na serwerze.
Dobrze ze w gimnazjum to już mi się całkowicie znudziło. :D

Jak teraz pomyśle to niezła faza ze tyle czasu się siedziało i
  • Odpowiedz
@ThisMorison: woo, jaki stary temat. Ja gralem u Vinniego :)

A swoja droga to musiało upaść skoro głowa serwera nie okazywała większego zainteresowania. A szkoda, pare lat ładnych wspomień i sporo poznanych ludzi. Mimo że nie grałem praktycznie od 2015.
  • Odpowiedz