Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@E404: Misiak okazywał małe zainteresowanie od 2010 roku. Wyprosić go o reakcję lub odpowiedź na cokolwiek graniczyło z cudem, nawet jako członek ekipy. Czasem gównopostował i odpowiadał na grubsze tematy pewnie jak siedział na przerwie od roboty w San Francisco, a tak to jego zaangażowanie w serwer sprowadzało się do w/w i pisania skryptu.
  • Odpowiedz
odkopane to też odpowiem. aktualnie na gta sa w rp nie ma co się pchać. lsstories to większy syf od net4game, który już był rpg, devgaming też nie trzyma się jakoś dobrze o lsrp nie wspominając.
na gta v jest v-rp i vgaming, które też są tekstówkami na takich powiedzmy zasadach z gta sa, nie z fivema, tam już bardziej warto zajrzeć.
  • Odpowiedz
@DiscoPolo: Ja miałem w tamtych czasach chyba nick Michael Moretti, chociaż już sam nie pamiętam. To było w sumie chyba przed wprowadzeniem tych punktów RP, więc screen chyba parę lat później xd.
  • Odpowiedz
@WhiskyZCola: Nie wiem czy ktokolwiek z Was pamięta raczkowanie polskich RP w SA-MP. Pokroju PRP - polskiego pierwszego serwera roleplay w SA-MP, potem zasłynął bardzo True-Life i LS-RP.net. Na H-RP też chwilkę pograłem, ale najwiecej czasu to właśnie przegrałem na PRP i True-Life ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje nicki Kamil Polakowic i Matthew McMillan, może ktoś skojarzy :P
  • Odpowiedz
Siema, a orientujecie się co się stało z LS-RP? Jeszcze z pół roku temu widziałem, że serwer śmigał a teraz strona jest nieaktywna, to samo discord
  • Odpowiedz
@Finczas: Grałem na h-rp, elesce, c-rp, crp, devgaming. Z obecnych jedynie śmiga devgaming - co według mnie i tak jest dobrym serwerem. Kiedyś elitą było h-rp i ls-rp.net. Teraz już padło, co swoją drogą jest normalne, bo to ponad 10 lat.
  • Odpowiedz