Wpis z mikrobloga

a może warto tworzyć treści zgodne z regulaminem?


@Tamerlan: z regulaminem powiadasz? Masz na myśli ten abstrakcyjny dokument? Znajdź mi tam "wojenki polityczne" ( )
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan: "Nieodpowiednie treści" można napisać pod wszystkim pytam się co konkretnie uderzyło moderację? Pytam się również po to by na przyszłość móc uniknąć takiej sytuacji. Ale i tak wystarczą 2 zgłoszenia to pewnie nawet tego nie czytacie tylko uznajecie, że skoro paru anty-przegrywom się nie podoba no to należy skasować.
@Tamerlan: U mnie nie było żadnej z tych rzeczy. Wrzuciłem zdjęcie Hitlera po cyfrowej obróbce twarzy na tzw. Chada. W opisie nie napisałem ani jednego zdania o jego poglądach, tylko o wyglądzie twarzy i jak to wpływa na dziedziny życia. Uznali, że propaguje nazizm. Cóż... samo wrzucenie czyjegoś zdjęcia nie oznacza jego poparcia. Jak wrzucę zdjęcie mapy płaskiej ziemi to jestem płaskoziemcą? No własnie. Nie napisałem nic o jego poglądach, jego
@Tamerlan: Nie. Było zdjęcie Hitlera z cyfrowo zmienioną szczęką oczami i linią włosów by była bardziej męska. Nic nie było o jego poglądach, bo się tym nawet nie interesuje. W obrazku chodziło tylko i wyłącznie o cechy fizyczne twarzy. Ale widzę, że tutaj Hitler jest kimś na kształt Voldemorta - "ten którego zdjęć nie wolno wstawiać"