Wpis z mikrobloga

@PZt37: Jakoś mnie to nie dziwi. To atencjuszka, łaknie rozgłosu jak tlenu. Nikt normalny nie bierze ćpuna, ex-więźnia, śmierdziela do siebie do domu.
@warmianskimnich: Twoje stwierdzenie byłoby oczywiście uzasadnione, gdyby nie fakt, że to właśnie Moniczka zasrana przejęła kontrolę nad kontem i na 99% to ona wrzuca filmy. Szanująca się kobieta z poczuciem wstydu by nie pozwoliła na publikację tego gniota
@dzabol: Nie wiem czy jakaś normalna kobieta pozwoliła by sobie dla kilku groszy z reklam na taką gadkę o niej że pijana leży z laptopem i przepraszam za wyrażenie strzela z palca.
Struś wyposzczony przez lata, mieszka w jednym mieszkaniu z kobietą to już mu się fantazje włączają, oby tylko na tym poprzestał.
@dizel81: Nie kręci się tam w pobliżu żadna normalna kobieta i to jest wytłumaczenie.
@PZt37: Liczy na to (i ma rację) że gimbusom się to bardzo spodoba... Widać już niektórzy piszą, ze to złoto. Więc może faktycznie uda się zmienić im kontent na gimbusofriendly i niech tak zrobi, byle go tylko zabrała.
@adik75: wiem że coś musi mieć nie tak pod kopułą za sam fakt przygarnięcia nitrodolskiego pod swój dach, ale wątpię albo przynajmniej mam nadzieję że nie jest obojętna na takie teksty na jej temat wypowiadane przez Strusia i to jeszcze wrzucone do netu.