Wpis z mikrobloga

@programista1992 nie po prostu okazało się że mamy podobne zainteresowania i gusty, więc czemu nie spróbować. Uprzedzając twoja następną twoją wiadomość; Tak, płacę za siebie. Tymczasem ty nadal bawisz się w zakompleksionego psychologa, od spraw, na temat których wiesz nie dużo. Oczywiście, pierwsze wrażenie jest ważne, ale świat nie kończy się na tym.
Oczywiście, pierwsze wrażenie jest ważne, ale świat nie kończy się na tym.

Dziękuję, przyznałaś mi rację, że liczy się wygląd najbardziej bo bez wyglądu nie byłoby pierwszego wrażenia i co za tym idzie - związku. Dopisz w obrazku "i PRZYSTOJNY"

@Wodka_z_batatow:
mam inną trudną do przełknięcia pigułkę: kobiety weryfikują czy faceci są mili i inteligentni na tinderze oceniając wygląd ich twarzy.


@Teec: na Tinderze nie da się tego zweryfikować, więc to logiczne, że wybierają najprzystojniejszych.

Trzeba być idiotą, żeby pchać się na aplikację gdzie ocenia się ludzi tylko po wyglądzie i płakać, że oceniają tam ludzi po wyglądzie.
mam inną trudną do przełknięcia pigułkę: kobiety weryfikują czy faceci są mili i inteligentni na tinderze oceniając wygląd ich twarzy.


@Teec: O chui, Ty to musisz być jakimś psychologiem XD Jak wpadłeś na to że na aplikacji w której pokazują Ci się na pierwszym miejscu zdjęcia (a dalej se możesz jakiś opis podejrzeć) ludzie wybierają po wyglądzie?

Chcesz wyrwać pannę na swoją nietuzinkową osobowość, to wyjdź do ludzi, a nie liczysz