Wpis z mikrobloga

@katamori1: z drugiej strony podobno Slovak prowadzi media społecznościowe od rhcp, może był włam przez niego i taka informacja sie powtarza teraz. Ciekawa jestem co się stało, że Flea bez slowa udostępnił - bez słów pożegnania/wyjaśnienia/emocji - a wiemy jaki jest Flea. Musiała być gruba kłótnia, albo to fake ;)
@factoryoffaith_: za dużo kont na raz żeby teoria o włamie trzymała się kupy.. Bardziej mi nie pasuje postawa Frusciantego który przez ostatnie 10 lat kompletnie odciął się od zespołu, muzyki rockowej, gry na gitarze i Josha. Ale z drugiej strony utrzymywał kontakt z Flea, który, jak wiadomo, już raz namówił go do powrotu do zespołu :))
@factoryoffaith_: Jeśli byłoby to włamanie to byłoby już po wszystkim. A tak 2 godziny po wrzuceniu na IG nic nie zostało usunięte, nie ma żadnego oświadczenia o włamaniu lub czymś podobnym a jedynie kolejne potwierdzenia i udostępnienia od osób związanych z RHCP.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolodare: też czekam na jakieś ogłoszenia trasy bliżej nas, a jeśli to nie nastąpi to jadę za nimi gdzieś dalej, na razie ogłosili się we Francji, Holandii i we Włoszech
@katamori1: to na pewno :> ostatnio się wkurzyłam na antka i powiedziałam, że więcej hajsu na nich nie wydam, ale przy takim obrocie spraw, to się nie liczy! Czekam na koncerty w jakimś kraju, gdzie ludzie znają angielski (Skandynawia/UK), bo w innych ludzie się na mnie gapili jak sobie śpiewałam, chociaż sami darli ryje jak tylko znali kawałek tekstu 'nanananan CAAALIFOORNICAAATIOOOON' albo 'HEEEEYY OOOOH nannana HEEY OOOH'. No i rzecz jasna