Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana. Słońce podniesie się dziś o 08:01. Będzie oświecało nas 7 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Śnieżna zupa z indykiem i cytryną


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 39
  • Odpowiedz
@kukurydziany @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @wynalazek_one:

Witam wszystkich. Już niedziela więc prawie koniec weekendu. Ale niema się co martwić bo za tydzień już święta. Trzymajcie się wszyscy i miłej niedzieli (σ ͜ʖσ)
Dzisiaj zaproponuję wam trochę inny typ muzyki.
https://youtu.be/cXnJwmZEU0c
  • Odpowiedz
@algus: Osobiście ze spotify ani Tidal nie korzystam (jabłkowiec here), ale mogę wesprzeć inicjatywę i dorzucić url w codziennych postach do playlisty, kto wie może jak wynajdę maszyne czasu to nawet bym zrobił automat który serwuje jakis kawałek na dziś z owej listy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: @PoProstuFabian: @bolorollo: @Dziesion: @wynalazek_one: @Wejszlo: @jacobs0n: @Pjotsze: @unizony_czlonek: @Formbi: @algus: @MalaGlupiaMiejscowosc01: witajcie. Dziś już nie taka leniwa niedziela, bo ponad 100 km jazdy przede mną - jedziemy na spóźnione urodziny żony od chrzestnego a jednocześnie mamy od chrzestnej dla młodego. Bardzo lubię tam być, więc czekałem na to od dawna. U nich będziemy też na wigilii, więc dziś przetestujemy,
  • Odpowiedz
@algus: @Wejszlo: @micke: Za playlistę na Spotify mogę się zabrać. Tidala nie mam, więc tam musiałby to zrobić ktoś inny.
Właśnie wróciłem z roweru. 40 km jakoś udało się wycisnąć. Trzeba było skorzystać z tego marcowego dnia jaki dziś mamy ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pjotsze: Tylko z tą playlistą trzeba dodać do znajomych by można było współdzielić a na YT wystarczy link, chociaż dla mnie to obojętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@algus: @Pjotsze: Miruny... skończyłam. Przez ostatnie 3-4 tygodnie (bo jakoś od wtedy zapisuję kawałki) było tutaj 176 piosenek xD
Jeżeli @micke zechce to może zalinkuje playlistę do codziennego wołania.

Generalnie zachęcam wrzucających żeby sami już teraz uzupełniali swoje wrzutki każdego dnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wejszlo: szukałem, ale póki co nic konkretnego. Z resztą, na tydzień ze świętami nic brać nie będę. Są oferty bycia dostawcą w knajpach z własnym autem (lubię jeździć, więc dałbym radę) z elastycznym grafikiem, ale póki co główna praca jest w wystarczającym wymiarze. Ale jak się zmieni coś to na pewno się tym mocno zainteresuje.
Tak BTW, odnośnie plejlisty, było jakieś Dire Straits? Jeśli nie było money 4 nothing, sultans of
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Dire Straits jest i nawet znalazłam nazwę kawałka: Telegraph Road. A masz konto na jutubie? Bo jak ci kiedyś przyjdzie pomysł na fajny kawałek którym chcesz się podzielić to możesz pisać w swoim #codziennym komentarzu i dodam jeśli nie masz konta.
  • Odpowiedz
@kukurydziany @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @wynalazek_one: @algus

Dzień dobry! Spizgus ze mnie nie da się ukryć, ale już wróciłem na obroty. Poranek był ciężki ale sobie klina małego zrobiłem to jakoś tak łatwiej się żyło. W sumie nie to było najgorsze, najgorsze było, że obudził mnie ojciec telefonem z informacją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomTailor100: Oh fuu, co za paskudna wiadomość. Najgorzej tak, wracać wypitym i nie ogarnąć na tyle, że robisz sobie krzywdę. Mnie się całe szczęście nigdy nie zdarzyło, ale naprawdę, rip. Idzie człowiek na imprezę, a kilka godzin potem zgon i to niestety dosłowny. I to nawet nie bardzo z jakieś głupoty, wystarczyło po prostu nie zauważyć pociągu czy pomylić szum pociągu z szumem wiatru i nieszczęście gotowe. Albo choćby wyrżnąć orła
  • Odpowiedz