Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana. Słońce podniesie się dziś o 08:01. Będzie oświecało nas 7 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Śnieżna zupa z indykiem i cytryną


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
  • 39
@zlotuwa srogie piguły Sebastianie. ;)
@micke
@PoProstuFabian
@OrazWszyscyCoZarazSiePojawia

Udanej niedzieli. Przypominam, że dzisiaj handlowa, więc możemy kupić bułkę na śniadanie. Dzisiaj jadę na łyżwy ze starszą córką. Wprawdzie jeszcze trochę przeziębiony, ale obiecałem wcześniej to trzeba dotrzymać obietnicy.

Trzymacie się w tym grudniu!
Pobierz
źródło: comment_RiqoLBGtXT8PYe5QND2tH3A1l1Q0pHgZ.jpg
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion
@bolorollo trochę jak dziecko z nagonki, obwiazć mogli szmatami, dzieci nie maiły opieki dentystycznej ()
Dzień dobry Wszystkim! Miłej niedzieli! Smacznej kawy i pysznego obiadu.
Pobierz
źródło: comment_xc7mUwVh2GkLd50PeewGRMUy5qu3mLeA.jpg
@micke: @wynalazek_one: @wynalazek_one: @Dziesion: @bolorollo: @zlotuwa: @PoProstuFabian: @buczubuczu @Pjotsze @algus @TomTailor100 @unizony_czlonek @Sikorka2017 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Beer_Is_Good_For_You @wyinwidualizowany

Dobry dzień! Wyspani? Ja jadę na uczelnie skonczyć dwa projekty, może wskoczy jakieś zaliczenie. Trzymajcie się tam przy tym rosole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy ten zespół tu nie był niedawno, ale w sumie zawsze warto przypomnieć
https://youtu.be/mbPGgcJJKdA
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @wynalazek_one:


Witajcie przy Niedzieli. Dzisiaj niestety jazda po poznańskich marketach po prezenty, także nie odpocznę. Skoro @micke zdążył mnie tu przyuważyć wczoraj pozwolę sobię coś zapodać.

https://youtu.be/UbQgXeY_zi4
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA! CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA! O jak dobrze się obudzić nie mając przynajmniej na chwilę nic do roboty, a jedynym zmartwieniem jest nadmiar seriali i gier ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@kukurydziany @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @wynalazek_one:

Witam wszystkich. Już niedziela więc prawie koniec weekendu. Ale niema się co martwić bo za tydzień już święta. Trzymajcie się wszyscy i miłej niedzieli (σ ͜ʖσ)
Dzisiaj zaproponuję wam trochę inny typ muzyki.
https://youtu.be/cXnJwmZEU0c
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: @PoProstuFabian: @bolorollo: @Dziesion: @wynalazek_one: @Wejszlo: @jacobs0n: @Pjotsze: @unizony_czlonek: @Formbi: @algus: @MalaGlupiaMiejscowosc01: witajcie. Dziś już nie taka leniwa niedziela, bo ponad 100 km jazdy przede mną - jedziemy na spóźnione urodziny żony od chrzestnego a jednocześnie mamy od chrzestnej dla młodego. Bardzo lubię tam być, więc czekałem na to od dawna. U nich będziemy też na wigilii, więc dziś przetestujemy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wejszlo: szukałem, ale póki co nic konkretnego. Z resztą, na tydzień ze świętami nic brać nie będę. Są oferty bycia dostawcą w knajpach z własnym autem (lubię jeździć, więc dałbym radę) z elastycznym grafikiem, ale póki co główna praca jest w wystarczającym wymiarze. Ale jak się zmieni coś to na pewno się tym mocno zainteresuje.
Tak BTW, odnośnie plejlisty, było jakieś Dire Straits? Jeśli nie było money 4 nothing, sultans of
@kukurydziany @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32@Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @wynalazek_one: @algus

Dzień dobry! Spizgus ze mnie nie da się ukryć, ale już wróciłem na obroty. Poranek był ciężki ale sobie klina małego zrobiłem to jakoś tak łatwiej się żyło. W sumie nie to było najgorsze, najgorsze było, że obudził mnie ojciec telefonem z informacją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomTailor100: Oh fuu, co za paskudna wiadomość. Najgorzej tak, wracać wypitym i nie ogarnąć na tyle, że robisz sobie krzywdę. Mnie się całe szczęście nigdy nie zdarzyło, ale naprawdę, rip. Idzie człowiek na imprezę, a kilka godzin potem zgon i to niestety dosłowny. I to nawet nie bardzo z jakieś głupoty, wystarczyło po prostu nie zauważyć pociągu czy pomylić szum pociągu z szumem wiatru i nieszczęście gotowe. Albo choćby wyrżnąć orła