Wpis z mikrobloga

@SVCXZ: 30 litrów paliwa, czy 30 złotych miesięcznie? Gdzie takie drogie przeglądy i gdzie takie tanie naprawy? Zakładanie, że spalisz tyle samo LPG co benzy, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę na szybkości dojść skąd wyskoczyło 214pln/msc. Przy rozliczeniu auta na 20 lat (lol) i wlewaniu benzyny za 30 złotych (XD) wychodzi 230 na miesiąc. Poza tym, gdzie jakiś wyjazd po zakupy, za miasto, do rodziny.
@r4do5: na pewno więcej niż 30 złotych na paliwo miesięcznie, niby sporo obejmują, ale niezbyt dokładne. Chociaż nie zmienia to postaci rzeczy, że auto to skarbonka bez dna, mimo wszystko wygodna
@SVCXZ: Głupi płyn, wycieraczki, opony, klocki, tarcze. Jak lpg, to homologacja butli. Mocno niedoszacownane to się wydaje. Przy takim przebiegu to lepiej taxi brać
@Nie_znany: @PfefferWerfer: W sensie tam są dane wpisane "na dupę oko", to tak tylko dla jakiegoś porównania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jeździsz na zakupy/do rodziców/znajomych/do paczkomatu/lekarza/urzędu?


Mimo, że mieszkam w Lublinie to bardzo często mogę iść pieszo, albo o wiele szybciej i wygodniej przejadę rowerem trasę. Dałem pół-losowe wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SVCXZ: Główny błąd w tych wyliczeniach to założenie, że samochodem wartym teraz 12k zł pojeździsz 20 lat.

Ja mieszkam obecnie na "prowincji". Nie ma tu komunikacji miejskiej i do wyboru jest tylko kilka drogich taksówek. Dlatego nie mam problemu z wyborem i mam własne auto, bo inaczej się nie da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)