Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem z #laptopy . Wybrzuszyło jego środek tak że nawet bok touchpada się podniósł i parę klawiszy z klawiatury czasem nie działa (klawisze: 's' '=' 'del' oraz '3' '7' z alfanumerycznej). Czasem te klawisze w ogóle nie kontaktują i pomaga wtedy jak mega mocno docisnę 's'. Robi się to jednak coraz częściej i jest bardziej upierdliwe. Jakieś pomysły o co chodzi? Bateria? Laptopa nie rozbierałem bo nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Załączam zdj., na foto w komentarzu z zaznaczyłem najbardziej uniesione miejsce. Jakieś pomysły? Bo chyba będę musiał z pomocą yt sam go otworzyć...

Ps. Zaczęło się to robić jakiś czas po odbiorze z serwisu gdy wymieniali wiatrak.

#pomocy #naprawalaptopow #kiciochpyta #asus
Pobierz motylus - Hej, mam problem z #laptopy . Wybrzuszyło jego środek tak że nawet bok touc...
źródło: comment_F4bJ21C20nZf3Vafr3zzpUAyfNSo8FV4.jpg
  • 34
@zwei: @iedrzei: @Luks_x: @opiateterrorist: @opiateterrorist: @bzyk260: @Norskee: @Nizax: @ks2m: @v1lk:

Wymieniłem baterie, otwarcie i złożenie lapka luzik, trochę się męczyłem żeby znowu zapiąć te tasiemki bo nie wiedziałem jak głęboko mają wejść, ale się udało, wszystko działa - wszystkie klawisze + touchpad. Stara bateria była tylko na 3 śrubkach zamontowana, w środku walało się też trochę kawałeczków czarnego plastiku. W porównaniu do
Pobierz motylus - @zwei: @iedrzei: @Luks_x: @opiateterrorist: @opiateterrorist: @bzyk260: @No...
źródło: comment_cC4DPlqTSawv241pMXfDW4TObEUjkQqW.jpg