Wpis z mikrobloga

@Wiskoler_double Sam się zastanawiam jak to będzie i mimo przemęczenia, stresu, przeładowania obowiązkami i ciągłej bieganiny, wiem że będzie mi tego wszystkiego kiedyś cholernie brakowało. Na razie staram się być takim rodzicem, do którego dorosłe dzieci będą chciały przyjechać, zadzwonić, ale rozumiem też, że w pewnym momencie same będą miały taką bieganinę jak ja obecnie i to nie ja będę dla nich kiedyś najważniejszy.
Dobrze też jeżeli rodzic już teraz ma jakieś
@Wiskoler_double Jeśli się nie ma zainteresowań to faktycznie może być problem. Jeśli się ma to nie będzie problemu, wreszcie będzie można robić to co się zawsze chciało, a nie miało na to czasu.
@Wiskoler_double mój tate z moją macochą od wielu lat zajmują się łowieniem ryb. Macocha nawet jest prezesem koła wędkarskiego.
Z tym że oni to robili nawet gdy z nimi mieszkałam, więc nawet za bardzo nie odczuli tego faktu. Klucz do sukcesu to posiadanie pasji w życiu.
@Wiskoler_double: Hmm można się zainteresować różnymi rzeczami. Ja planuje dużo podróżować. Można znaleźć zawsze jakiś tani lot i nocleg a spacer i zwiedzanie to mega spoko rzecz :) Od czasu do czasu można też zabrać wnuczki :)