Wpis z mikrobloga

Od kilku dni miewaj nagłe bóle odbytu, krew na papierze toaletowym i te sprawy, podejrzewaj hemoroidy albo coś w ten deseń
Zdecyduj, że trzeba pójść z tym do lekarza. Wybierz się do nowej przychodni, po raz pierwszy. Zarejestruj się i w ogóle. Czekaj w kolejce 3 godziny, dupa ciągle boli i piecze. Mimo bólu dupy ciesz się, że jednak jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i postanowiłeś udać się z tym problemem do lekarza.
Nadchodzi twoja kolej, wejdź do gabinetu. Za biurkiem siedzi młoda lekarka 8/10, ewidentnie świeżo po studiach, uśmiecha się:
- Dzień dobry, co panu dolega?
- Kaszel...
  • 30
  • Odpowiedz
@R0el: @nix0neM:
Mireczki idźcie do lekarza zanim będzie za późno. W #!$%@? czasu zwlekałem z wizyta u proktologa. W końcu się wybrałem i okazało się ze mam najwyższy stopień hemoroidów i muszę mi je usunąć dość szybko. Zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Jestem kilka dni po operacji i #!$%@? mnie jak #!$%@?. Biorę przeciwbólowe leki na receptę, dwa razy więcej niż zalecane i nadal boli.
Gdybym coś z
  • Odpowiedz
@R0el:
Sam miałem kiedyś ropień okołoodbytowy. Poszedłem do lekarza rodzinnego, pani zaglądnęła, dała skierowanie do szpitala. Jeszcze ten samej nocy miałem go wycinanego. Rano na obchodzie byli studenci, popytali co tam jak tam. Wyszedłem na drugi dzień ze szpitala i żyję aż do teraz. Nie ogarniam czego tu się wstydzić...
  • Odpowiedz
@R0el: jeżeli to nie pasta to koniecznie idź do lekarza, tego rodzaju objawów absolutnie nie wolno lekceważyć, bo mogą oznaczać coś bardzo poważnego. Kolonoskopia nie jest tak nie do wytrzymania jak się wydaje (choć wciąż to okropne badanie), a i tak jak się zestarzejesz trzeba ją profilaktycznie zrobić, będziesz już wiedział z czym to się je ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
studiach, uśmiecha się:

- Dzień dobry, co panu dolega?

- Kaszel...


@R0el: #!$%@?, #!$%@?łeś. było polecieć z tym kaszlem, tam pozmyslac, posciemniac, uśpić jej czujność, ona by ci przepisala leki, coś tam poradziła, zapytala czy coś jeszcze a ty
  • Odpowiedz
@R0el: Według mnie powinieneś częściej uważać na ojca jak wracy z nocnej zmiany a i spać dupą do pościeli nigdy na brzóchu żeby nie kuśić. Pozdrawiam, myśłę żę pomogłem.
  • Odpowiedz