Wpis z mikrobloga

Nie oglądam miłośników 4 kółek odkąd ten kanał zmienił content z poradnika na gównocontent dla gimbów - jakieś lanie kujawskiego do silnika i sprawdzanie ile pojedzie. Do prowadzącego już wwcześniej nie mmiałem szacunku między innymi za odcinek o LPG w klimatyzacji, gdzie popisał się brakiem wiedzy, powielaniem mitów itp. Po prostu widać, że gość wie tyle, ile w internecie przeczytał, a zgrywa eksperta. Dodatkowo na każdy przejaw krytyki, a nawet wskazania błędu, reaguje agresją. Ostatnio zrobiło się głośno, bo wystawił 19 letnia skodę za 16 tys. PLN xDDD
Pomyślałem wtedy, że pewnie szuka jakiegoś frajera, który weźmie samochód od sławnego youtubera. Ale zobaczyłem, że wrzucił drugi film, o takim tytule, że wiedziałem że znowu zrobi z siebie pajaca. No i się nie pomyliłem. Ludzi, którzy mówią, że to auto nie jest tyle warte nazywa cymbałami, dzbanami, imbecylami itp. Podkreślił, że takie opinie pochodzą od wykopowiczów. No cóż Michu, wykopowicze nie przeszkadzali ci kiedy chciałeś zwiększyć swoje zasięgi. Ale nie to jest najśmieszniejsze. W tym filmie powiedział też, że to jest pierwsze auto, które sprzedaje. Szkoda tylko, że ktoś z dobrą pamięcią odkopał film, na którym Misiu mówi, że zajmował się handlowaniem samochodami i zarabiał w ten sposób na życie xDDD W jaki sposób zareagował nasz prowadzący? Macie w załączonym screenie. Ktoś wytknął mu ewidentne kłamstwo, a ten mówi, ze to tylko ból dupy wykopowiczów. Od dawna wiedziałem, że jest dzbanem, ale nie myślałem, że aż takim. Niby walczył z januszami, a pokazał, że sam jest takim januszem. I tak Łysy, polski rynek jeszcze nie dojrzał do twojej wypierdzianej 19 letniej skody za 16k. #m4k #rakcontent #polskiyoutube
6ES7 - Nie oglądam miłośników 4 kółek odkąd ten kanał zmienił content z poradnika na ...

źródło: comment_tZTLBYiwHZ0CDjMmXEFPNNpoaRONQPi2.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@6ES7: Oglądam M4K bo mi się nudzi, i czasem lubię popatrzeć na takie #!$%@?, ale przyznaje, ze od pewnego momentu prowadzący robi się zbyt pewny siebie, i typowo kręci na tym biznes jak cholera. Jest showmanem jeżeli już a nie mechanikiem. Trzeba przyznać ze dobrze mu to wychodzi bo ma sporą rzesze fanów na yt, i z tego co słyszałem będzie otwierać filie warsztatów w kraju... W sumie dla mnie
  • Odpowiedz
@6ES7 Ja się zastanawiam kto to #!$%@? ogląda xD przecież ten gość nie ma w ogóle merytoryki podstawowej wiedzy tylko powiela fakty i mity wyczytane lub obejrzane w Internecie xD wielokrotnie mu to pokazywano, a ten pajac buldupil xD
  • Odpowiedz