Wpis z mikrobloga

Paweł Grzywocz - myślę, że jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów nagrywających o tematyce #zwiazki Jakie macie opinie na temat jego poglądów? Ja uważam, że każdy #przegryw powinien obejrzeć jego filmiki. Facet bardzo zmienił moje podejście do relacji damsko-meskich i pokazał jak nie być przegrywem, tylko pewnym siebie zajebistym facetem. Oglądaliście jego filmiki? Jakie macie odczucia? Zapraszam do dyskusji

#tinder #badoo #seks
  • 18
  • Odpowiedz
@JanczuPL: ktoś kiedyś powiedział: nie masz wpływu na to jakie karty otrzymasz od losu, ale masz wpływ na to ile nimi ugrasz. Powiedzmy sobie szczerze, ani ja ani Ty nie będziemy nigdy wyglądać jak David Beckham, ale wciąż mamy szanse, aby wydobyć z siebie ile się da. Nawet nie wiesz jak ogromny masz wpływ na poprawę swojego wyglądu. Masz brzydkie zęby? Zakładaj aparat, zdejmuj kamień wybielaj. Masz słabe włosy? Znajdź dobry
  • Odpowiedz
@Arturoholik: a jak mam po prostu brzydka mordę, bo na tę chwilę piszesz o zębach, włosach, a co z morda? Ciuchy nie polepsza wyglądu mojej mordy, wciąż nietrafione. Bycie czystym i pachnącym nadal nie poprawia mojej atrakcyjnosci. Żadne z tych rad nie polepszają mojego obrazu w oczach kobiet. Przykro mi, to zwykle #!$%@?. Możesz się rozwodzić godzinami, ale to wciąż co wypisujesz nie poprawia mojej twarzy która odrzuca kobiety.
  • Odpowiedz
@JanczuPL: w pierwszym zdaniu Ci na to odpisałem. Na to nie masz wpływu, ale uwierz mi że będąc przegrywem z ryja też się da coś wyrwać. Możliwe, że nigdy nie będzie to 9/10, ale żeby w życiu być szczęśliwym chyba nie trzeba byc w związku z miss Polonia. Na Twój wygląd nie składa się też sam ryj. Spójrz na siebie jakbyś miał sylwetkę zyzza i #!$%@? ryj. Myślę, że niejedna by
  • Odpowiedz
@Arturoholik: Spoko gostek, nie zaden tępy PUA nauczyciel tylko fajny spoko koleś który słusznie mówi że to kobieta wybiera i od niej wszystko zależy a nie leć i podbijaj do każdej, a jak zlewa cię to daj jakiś super tekst. Ogólnie on chyba bardziej celuje w związki i relacje długoterminowe z laskami i przyjemnie sie go słucha a nie jak chadów pua co chcą tylko zaliczyć i sie silą na jakieś
  • Odpowiedz
ale żeby w życiu być szczęśliwym chyba nie trzeba byc w związku z miss Polonia.


@Arturoholik: zacznijmy od temu że aby być szczęśliwym nie trzeba być w ogóle w związku ;) Związek jest do stworzenia nowego dziecka głównie i tak to zrobila biologia żebyśmy sie rozmnażali. Związek to nie jest jakiś cud bez którego człowiek nie może być szczęśliwy tylko tak nam wmówiono.
  • Odpowiedz
@Arturoholik jest o wiele więcej lepszych ludzi od niego w tym temacie, obejrzałem kilka jego video ale jak powiedział coś w stylu "nie warto podchodzić do dziewczyn na ulicy" lub "nie zaczepiaj dziewczyn bo to głupie" itp. To od razu off it
  • Odpowiedz
@JanczuPL

a jak mam po prostu brzydka mordę, bo na tę chwilę piszesz o zębach, włosach, a co z morda? Ciuchy nie polepsza wyglądu mojej mordy, wciąż nietrafione. Bycie czystym i pachnącym nadal nie poprawia mojej atrakcyjnosci. Żadne z tych rad nie polepszają mojego obrazu w oczach kobiet. Przykro mi, to zwykle #!$%@?. Możesz się rozwodzić godzinami, ale to wciąż co wypisujesz nie poprawia mojej twarzy która odrzuca kobiety.
Natip21 - @JanczuPL
 a jak mam po prostu brzydka mordę, bo na tę chwilę piszesz o zęb...

źródło: comment_Bw2kXuGcDhkMyMGT1S9h2aWHJ8Edwbio.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz