Wpis z mikrobloga

W wieku 30 lat kupiłem swoje pierwsze LEGO Technic. (Wóz strażacki 2w1) Cieszyłem jak dziecko obserwując jak działa oś skrętna i dyferencjał. Już wiem, że wkręciłem się w zabawę.

Czy mogę prosić bardziej doświadczonych kolegów o sugestie gdzie i jakie zestawy warto kupić?
Póki co skupmy się na zestawach <1k zł.

Czy oprócz technic są też inne serie warte uwagi? A może nawet klocki innej marki?

#legotechnic #lego
Woockashek - W wieku 30 lat kupiłem swoje pierwsze LEGO Technic. (Wóz strażacki 2w1) ...

źródło: comment_8fVYQ7umiq6BHJwsZcV7pN42FrbzruoH.jpg

Pobierz
  • 9
Witam w klubie. Na youtube pooglądaj recenzje Sariela, gość zna się na rzeczy, przez niego ja się wkręciłem. Jak coś wpadnie Ci w oko to na stronie promoklocki.pl możesz ustawić powiadomienie na dany zestaw. Ostatni składałem 42054 genialny zestaw.
@Woockashek: kupuj to co ci się podoba, szukaj promocji. Najlepsze są modele z dużą ilością elementów.
42082
42110
42098
42096, ale poszukaj w dobrej cenie, nie kupiłbym tego za 500 zł.
42078
@Woockashek: Jak dla mnie pozycja must have to Mercedes 42043, ale wypadł już z produkcji i cena idzie zbyt wysoko do góry. Myśle ze 42082 to godny następca, sam przeszukuje internety i szukam okazji poniżej 700 cebulionów.
@Woockashek:
jak do tej pory wszyscy: @cyfron_v2 @Fasol88 @marcu56 @Qullion @unstyle polecali Ci tylko Technic.
Ale lego ma kilka innych fajnych serii. Możesz rzucić okiem na Creator Expert, gdzie mocno polecam Modular buildings, Vehicles i Winter Village.

Możesz też zajrzeć w Ideas i obadać zwłaszcza Tree house, Saturn V i Old fishing house

Dopiero co pojawił się też Batmobil ale trochę chyba przekracza budżet. Za kilka tygodni/miesięcy