Wpis z mikrobloga

Fajny jest ten ból pewnej cześci ciała wykopowych inceli #pdk o pole dance ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mniej postępowa część wypoku tkwi w starej, znanej doskonale pętli czasu i oburzenia w stosunku do zmieniających się trendów i obyczajów, które jak wiadomo sprawiają że kolejne pokolenia są coraz bardziej zdemoralizowane. Przypomnijmy cześć z nich.

- Jeszcze w XIXw. noszenie innej bielizny niż pantalony było zarezerwowane głównie dla prostytutek.
- Tango powstałe w burdelu, uznawane było za równe seksowi w XIXw. i zabraniane.
- Aż do lat 70' noszenie przez kobiety spodni było uznawane za nietaktowne, a w niektórych miejscach nielegalne.
- W 1907r. w Bostonie Annette Kellerman aresztowano za noszenie jednoczęściowego kostiumu kąpielowego z krótkim rękawem.
- W niektórych cześciach Europy i USA noszenie bikini było nielegalne aż do lat 70'.
- Jeszcze w 2002r. na Uniwersytecie San Diego przeszukowano szafki ponad 100 studentek w poszukiwaniu stringów "ze względu na ich bezpieczeńswo gdy opuszczają teren kampusu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Głosy oburzonych pole dancem za 20-30 lat będą tak samo śmieszne, jak głosy oburzonych noszeniem bikini na plażę czy spodni do pracy te kilkadziesiąt lat temu. Pogódźcie się z tym.

#bekazprawakow #neuropa #poledance #4konserwy
Kozajsza - Fajny jest ten ból pewnej cześci ciała wykopowych inceli #pdk o pole dance...

źródło: comment_tNIuO40SkQfmaBFDj7xlFp0nsT0R8fxS.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Kozajsza Wykopowe incelki to są upiwniczone odszczepieńce, absolutny margines w skali wszystkich. Kompletnie nie warto się tymi ludźmi zajmować. Potrzebują terapii psychologicznej. I to nie jest mimowolny celibat. Oni sami są nieogarnięci.
  • Odpowiedz
Wykopowe incelki to są upiwniczone odszczepieńce, absolutny margines w skali wszystkich


@anonimek123456: incele/ludzie ktorym bardzo trudno wejsc w jakies relacje z kobietami to jest jakies (wedlug roznych szacunkow) 20-40% wspolczesnego spoleczenstwa zachodniego xd to jest margines?

*oczywiscie nie jest to procent calego spoleczenstwa tylko wsrod mezczyzn w pewnym wieku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: spotykałem sie z pole dancerka, nie mialem nic przeciwko, hobby jak każde inne, sam pole dance bedzie nawet na olimpiadzie w 2020, problem w tym że miala uda wieksze od moich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: Serio kogoś boli że laski tańczą sobie na rurze ??
Chyba tylko ulane lochy mogą mieć o to ból dupy eh.
  • Odpowiedz
@Kozajsza a mnie cieszy że dużo kobiet się przekonuje że pole dance to również dobra dyscyplina sportowa (lub tańca, jak kto woli) i powstaje coraz więcej szkół. Dużo moich koleżanek po urodzeniu dziecka zdecydowało się tańczyć, jest to dla nich odskocznią od codzienności i przy okazji podnoszą swoją pewność siebie, uważają się seksowniejsze. A poza konkursem polecam obejrzeć zawody w pole dance, są bardzo popularne w Rosji i na Ukrainie. To co
  • Odpowiedz
Okropieństwo @broczapa zrobił ten pole dance i curka dostała ataku padaczki nie polecam ale daje 5 gwiazdek bo @broczapa zdrowo #!$%@? i robi niewytłumaczalne #!$%@? muzg trikasy fikoły i obroty a curka wyzdrowieje
  • Odpowiedz
- Tango powstałe w burdelu, uznawane było za równe seksowi w XIXw. i zabraniane.


@Kozajsza: otóż to, nikt się o to nie oburza. Samba, szczególnie na paradzie w rio ocieka seksualnością, a tango ma naśladować ruchy kochanków (raz wolno, raz szybciej). I każdy to rozumie. Tymczasem powiesz, że pole dancing wywodzi się ze stripteasu i burdeli to oburzenie.

I tak - nie chciałbym by moja córka 7 lat biegała ubrana i
  • Odpowiedz
20-40% wspolczesnego spoleczenstwa zachodniego xd to jest margines?


@kfiatek_na_parapecie: tak to jest margines i nawet nie próbuj pisać inaczej!
Wiesz, czym powinniśmy się przejmować? Żadnymi incelami, których ilość ledwie dobija do 30% w zachodnich krajach.
Powinniśmy nadal pełną uwagę skupiać na bolączkach gejów, zawrotne 1-2% populacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak po za tym coraz więcej transwestytów ogłasza, że są incelami, oczywiście tak się wprost
Pomarancza2310 - > 20-40% wspolczesnego spoleczenstwa zachodniego xd to jest margines...

źródło: comment_wdtmuEEkW7mQryJfNDxRFD4kQpC5m3Mk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ja tam jakoś nie lubię tego „sportu”. Moja dupa to trenuje ale ani mnie to jakoś nie rajcuje ani nie wadzi xD nie wiem bez sensu trochę to dla mnie

  • Odpowiedz