Wpis z mikrobloga

@Qp017: Ok kasa zważywszy na tryb pracy, myślałem, że jest gorzej. Z ciekawości,opiszesz jak wygląda praca na platformie? Np. czym się Twoja brygada zajmuje, jak długi macie dzień pracy i co ile zjeżdżacie, czy jest niebezpiecznie itp? Jakie widzisz perspektywy na przyszłość branży?
@Stashqo:
W mojej ekipie jest 12 osób 5 Polaków ze mną 3 Ruskich 1 Chorwat 1 Anglik 2 Amerykanów
Zajmujemy się odwiertem tak zwanych studni czyli szybu naftowego drążonego wiertłem . Pracujemy po 6 osób po 2 godziny i 15 minut przerwy x 6 co daje 13,5 godziny na dniówkę x 6 dni , 1 dzień odpoczynek można iść na zielony pokój gdzie jest ziemia trawa odgłosy natury i podobne bzdury
@Qp017: Kurde, to jednak nie jest ok kasa, przynajmniej nie jak na Norwegię. Gdybym pracował w swojej pracy tyle co Ty to bym spokojnie z nadgodzinami natrzaskał 14-15k € bez narażania życia i wracając codziennie do domu. Rozumiem, że zbyt wielu Norwegów tam nie chce pracować?
Napiszesz coś więcej o tych wypadkach? Macie tam jakieś rozrywki poza green roomem? Jak spędzacie czas wolny?