Wpis z mikrobloga

Rozpoczynając życie na tym tagu myślałem, że takiej męki nie ma nikt. Nieco myliłem się. Zauważyłem, że jest pewien schemat. Odchodząc od tematu różowych, bo tu sprawa jest oczywista - wygląd musi mieścić się w jakichś widełkach i niech cnotki niewydymki nie plotą bzdur, że liczy się charakter, tak jest jeszcze inny aspekt. W postach przewija się gnębienie w szkole. I "o dziwo" zawsze gnębiciele mieli popularność nie tylko wśród rówieśników, ale także w gronie nauczycielskim. Byli uwielbiani. Coś jest niehalo...
#przegryw
  • 10
I "o dziwo" zawsze gnębiciele mieli popularność nie tylko wśród rówieśników, ale także w gronie nauczycielskim. Byli uwielbiani. Coś jest niehalo...


@kamil150794: Wszystko jest bardzo halo. Jednostki przebojowe wiedziały jak przypodobać się belfrom, jednocześnie wiedziały kim można sobie bezkarnie popomiatać.. co w tym dziwnego? tak funkcjonuje ludzka psychika. Strachliwość budzi pogardę, odwaga i zadziorność - szacunek i sympatię.
@mieszko111: @DoktorPlagi: znalem taką silną jednostkę w gimamzjum który gnębił mnie i troche tez ale mniej kolege przegrywa.Koleś był na czele w hierarchii klasowej. Koleś jednak mimo ze z bogatej rodziny , bardzo pewny siebie, dynamiczny itp był po prostu brzydki mimo ze był zapasnikiem. Mozesz mi wierzyć czy nie ale tez jest w przegrywie. tak jak ja ma 24 lata i nadal zero dziewczyn . Teraz gdzieś zapieprza fizycznie.
@mieszko111: guzik prawda. koleś w gimbazie tez mial #!$%@? relacje z dziewczynami chociaz absolutnie nie bał się do nich zagadywać. Po prostu jak nie jesteś przystojny to sobie mozesz milości odpuscić. Jakby koleś był chociaz 7/10 z wyglądu to miałby branie . Ja uz w 3 gimbazie domyslalem się ze czeka mnie wieczna samotność. Czulem to i kazdy kolejny dzien mi to udowadniał. I nie mylilem się . Zaraz 25 lat
@Edenes Nie mówię tu o relacjach z dziewczynami, tylko o tym że jesteście słabi i nie dajecie rady w życiu. Dawniej zabiłby was jakiś mamut albo bawół i nikt by za wami nie płakał. A teraz wegetujecie i #!$%@? normalnych ludzi