Wpis z mikrobloga

@shiverr: XD ale czego ty się nakręcasz. Niech nawet szuka min 200cm, wywalone jajca. W ogóle co to #!$%@? jest żeby sobie wybierać preferencje co do partnera XDD albo jest chemia, albo jej nie ma - proste. A to wygląda jak ogłoszenie jakiejś prostytutki. Zapomniałem że Tinder do tego przecież służy, dlatego bawią mnie ludzie co się nad tym spuszczają. Przecież na roksie tez dobierasz sobie taką jaka Ci się podoba.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shiverr: jak kobieta ma jakkolwiek preferencje, które nie zgadzają się z aparycją OPa to od razu buldopy na wykopie i szkalowanie jakie te różowe są roszczeniowe i jak śmią śmieć... Ale jak OP przebiera sobie w kolejnych kontach to wszystko ok, on tylko wybiera
#logikaniebieskichpaskow
  • Odpowiedz
@blackceeat_official: daleko mi do nakręcania się, po prostu zastanawia mnie jak można świadomie mieć wymóg (bo nawet nie preferencję) żeby partner był fizycznie niedopasowany do niej. Rozumiem, że są różne preferencje i fetysze, sam lubię brunetki 20+ cm niższe ode mnie, najlepiej z zielonymi oczami, ale gdyby trafiła się spoko kobieta, która nie spełnia tych preferencji to zdecydowanie nie powiedziałbym na starcie "don't waste your time lady".
  • Odpowiedz
@shiverr: Bardzo miła i serdeczna.
- dont waste YOUR time

wielki plusik.

A swoją drogą - nijak figura osoby na zdjęciu nie pasuje mi do 46kg. Choć z drugiej strony jest malutkim krasnoludkiem, więc u nich to inaczej wyląga.
  • Odpowiedz
@shiverr: Ja Cie rozumiem ale to apka do ONS tak naprawdę i jest tam pełno płytkich szonów, wiec warto mieć w dupie tego typu opisy :) Niech sobie nawet chce dużą czarną pałe 25cm, jej sprawa.
Ja osobiście nigdy nie szukałbym do poważnego związku kobiety przez tego typu apke, bo na #!$%@? mi #!$%@?? XD
  • Odpowiedz