Wpis z mikrobloga

@MeszarosJozef człowiekiem który potrafi czytać ze zrozumieniem. Na prawdę nie rozumiesz że w jednym artykule można napisać 5 powodów dlaczego ceny spadną, a w drugim na odwrót ? O ile autor nie stwierdził w którymś z nich, że na pewno spadną/wzrosną to one się nie wykluczają.
  • Odpowiedz
@HalfGod: a potem gość w zależności od tego co się stanie to będzie cytował swoje artykuły, w których, oczywiście, przewidział dynamikę cen :D
  • Odpowiedz
To ja, autor obu tekstów, @HalfGod, możesz nawrzucać mi zamiast bogu ducha winnemu @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol ;) Aż sobie założyłem konto żeby Wam odpisać.

Tak jak ktoś wskazał powyżej, jeden tekst się kompletnie z drugim się nie wyklucza, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Bo jest to spojrzenie na czynniki, które wpływają na wzrost i spadek cen. Nawet jeśli coś rośnie o 100%, to i tak są czynniki, które ciągną to w dół
  • Odpowiedz
To ja, autor obu tekstów, @HalfGod, możesz nawrzucać mi zamiast bogu ducha winnemu


@krasusek: Witam, miło mi, przyznaję - nie spodziewałem się tak poważnego odzewu, mikroblog nie przestaje zaskakiwać ;) Tylko jeśli chodzi o "wrzucanie komuś" to jest jedna rzecz - ja tego tutaj nie robię, jedyny przytyk to odbicie piłeczki do ww. mirka. Na pozostałe już wyżej odpisałem co miałem na myśli wstawiając tutaj screena.
  • Odpowiedz
@HalfGod: Wolę wyjaśnić, bo niektórzy trochę się nakręcają w ocenach.
Np. ciekawie byłoby mieć władzę usuwania artykułów w Forbesie, ale świat tak nie działa;)
  • Odpowiedz
@krasusek: aha, czyli kolejny artykuł będzie o czynnikach, które powodują wzrost cen, a z tych trzech artykułów razem kompletnie nic nie będzie wynikać?

A tego, że to Forbes, to akurat nie widać na zrzucie.
  • Odpowiedz