Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26: to nie wymysły prawików a zwykła statystyka. To co jest w filmie jest również i w książkach etc. Ludzie nie rozumieją że każda czynność jaką wykonują niesie za sobą konsekwencje, te dobre i te źle . Nikt nikomu nie każe żyć w dany sposób, po prostu pokazuje się że większościowo(statystycznie) taki styl życia jest naturalnie niekorzystny
@BloodyMassacre26: kto mówi że panowie mogą ruchać do woli? Czemu sobie coś dopowiadasz? Ja nigdzie tak nie napisałem, dla mnie szmata nie ma plci. Mówimy o statystykach bo to większość, chyba lepiej brać pod uwagę główny nurt niż sugerować się mniejszością bo to jest po prostu mniej miarodajne, a może jest inaczej?
Znowu wojna idei? O nie...

@Jestembogaty: Wojna idei: "im młodszy wiek inicjacji seksualnej tym więcej partnerów przez resztę życia".
Tak, tylko że jest to korelacja, a nie ma żadnych argumentów żeby to drugie wynikało z pierwszego. Rzeczywiście to jedno i drugie wynika z czegoś innego, mianowicie genetycznie wyższego libido, która objawia się przez całe dorosłe życie od czasu dojrzewania płciowego, czyli efektem jest wczesna inicjacja i więcej partnerów.

"wczesne rozpoczęcie seksu