Wpis z mikrobloga

I...pierwsze wrazenie jest najwazniejsze. Nie wyglupiaj sie nigdy z jakims kwiatem, cukierkami czy ciastkami. Sprobuj zaciekawic ja soba, zrobcie cos aktywnego. Idzcie do escape roomu, na laser tag - cokolwiek co wymaga troche ruchu (uzasadnienie biologiczne - wyrzut endorfin w Twoim towarzystwie spowoduje ze bedzie podswiadomie kojarzyla te przyjemny stan z Twoja obecnoscia). I zawsze najlepiej rano albo wieczorem, zeby byla to pierwsza rzecz jaka ja spotka w danym dniu, lbu ostatnia - te sa najlepiej zapamietywane.


Tak sobie czytam te i setki podobnych komentarzy na wykopie i w innych miejscach w internecie i pojawia się w mojej głowie pytanie - kto jest dziwakiem: ja czy normictwo?

Czytam o tych escape roomach, jakieś spacery, wyjścia do kina, łyżwy, spontaniczne tańce jakieś #!$%@? muje - tak naprawdę to wygląda, te wasze randki i tańce godowe? Przecież to jest jakaś kpina żeby dorosły człowiek odstawiał taką manianę żeby się przypodobać jakiejś panience, która, gdyby nie #!$%@?, byłaby gdzieś na poziomie robaka jebiącego za psie pieniądze w januszexie. To jest naprawdę zdumiewające, że tyle zachodu i pajacerki z powodu wdrukowanej w nas, ludzi, powinności, żeby się hehe ruchać.

Ja naiwny naprawdę długo myślałem, że ludzie wiążą się z jakichś głębszych pobudek, a nie prostej ekonomii, jak zwierzęta, gdzie największy samiec, po walce w błocie i gównach może wskoczyć na samice i nacieszyć się chwilę, do czasu kiedy pojawi się silniejszy osobnik.

Różowe paski - naprawdę tego oczekujecie od mężczyzny? Żeby się przed wami płaszczył i pajacował jakimiś przezabawnymi haha spontanicznymi pomysłami tańce, łyżwy, piruety, wspinaczki jakieś zoo xD Przecież nie oszukujmy się, żadna z was nawet nie splunie na kolesia, który ma 175 wzrostu, kiedy w okolicy jest brodaty dynamiczniak 185. Jakieś gadki o pasjach i zainteresowaniach xD Na barkach was dźwigać i wasze nudne, płaskie życia, przeplatane wakacjami w Turcji i domówkami u Moniki.

To jest naprawdę poniżej godności człowieka, żeby odstawiać taki hehe podryw, czołgać się i wić przed wielką panią kobietą, żeby łaskawa odpisała "aha" i ";p" na fejsiku.

TFU.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_TC4TsmU9HbsjSRuNGbjvfQuX1srbO62X.jpg
  • 2