Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki kochane
Powiedzcie mi co siedzi takiego w męskiej głowie, że spora część mężczyzn ma ciśnienie na posiadanie syna?
Mój niebieski po tym jak urodziła się nam córka dał mi już wiele razy do zrozumienia (nie przyznał się pomimo moich pytań) że jest rozczarowany bo chciał syna i mimo że już po USG była znana płeć, widziałam że ma nadzieję że lekarze się mylą
Zamiast cieszyć się że dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija to rzuca teksty do dziecka typu "gdybyś była chłopcem..."
#dzieci #rodzina #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania eh, niestety nie tylko faceci wolą synów, ale niektóre kobiety też. Często wynika to z przekonania, że faceci mają łatwiej w życiu i lepiej dla dziecka, żeby było mężczyzną niż kobietą.
Może też ma stereotypowe myślenie, że córka się bawi z mamusią lalkami, a syn z tatą autkami? Dzbanowate podejście, ale może tak był wychowany? Tak czy siak pewnie mu przejdzie jak już córka się urodzi i się przekona, że
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi co siedzi takiego w męskiej głowie, że spora część mężczyzn ma ciśnienie na posiadanie syna?


@AnonimoweMirkoWyznania: Co znaczy "spora część"? Powyżej 50%? Nigdzie nie ma takich danych, obliczasz je na podstawie własnych doświadczeń co wprowadza cię w błąd. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciśnienie na posiadanie syna a bycie #!$%@?ętym i brak akceptacji córki to dwie różne sprawy. Jak ma takie ciśnienie to niech dalej próbuje, a jak nie wyjdzie 4 razy z rzędu to niech przestanie spać z telefonem komórkowym na jajach.
  • Odpowiedz
  • 0
@agaja nie bardzo :( spedź czas w żłobku i przedszkolu (2-3latki). Wpływu jeszcze nie ma takiego a temat: samochody i dinozaury robią ciszę, której nie idzie uzyskać na innych zajęciach, bo zawsze jakiś chłopiec jest nie zainteresowany. A w wolnych chwilach chłopcy uda do klocków dziewczynki do zwierzątek i kuchni.

Ps. Najbardziej nieużywana zabawka to... Domek dla lalek xD jak ktoś go ruszy raz w tygodniu to szacun.
  • Odpowiedz