Wpis z mikrobloga

@austra: No właśnie te dojazdy to jest straszny koszt, i sam wjazd do miasta. Nie wiem jak tam wrocław ale do poznania szybciej wjeżdza się rowerem niż samochodem ;)

Inna sprawa, jeżeli budujesz sobie dom na wsi to zwykle metraż jest wielokrotnie większy niż takie duże mieszkanie w mieście. Co za tym idzie koszty ogrzewania rosną.
  • Odpowiedz
7k brutto, milioner

Ale, że milioner to człowiek zarabiający powyżej 7 tyś brutto to nie wiedziałem.

dla nich 7k brutto to milioner


@DonMontana: milioner, milioner, milioner - jeśli dla was prywatny odrzutowiec ze zdjęcia to milioner, to macie o tym takie samo pojęcie jak ktoś kto myśli że pensja 7k to niezliczone bogactwa.

Milioner to ktoś kto ma majątek warty milion złotych, tak? Czyli w obecnych cenach na przykład dom na
  • Odpowiedz
@DonMontana: Chodzi mi o to jak na artykuł który łączy 7k i prywatny odrzutowiec Ty i @Micho_master @iredbox i tam parę innych osób reagujecie mówiąc to bzdury że 7k to nie milioner.

Kiedy tak naprawdę od 7k do milionera jest raczej blisko, za to od milionera do prywatnego odrzutowca - raczej daleko.
  • Odpowiedz
@KEjAf zatem czepiaj się #tvpis oraz tvp.info za wstawianie takich #!$%@? i robienie ludziom wody z mózgu. Gadasz, że od 7k do milionera jest bardzo blisko. Zakładając odpowiednie warunki np. spadek, majetnosc współmałżonka itp. to równie szybko można dorobić się miliona zarabiając najniższą krajową. Zatem po co #!$%@? takie bzdety i robić ludziom sieczke w głowie? No ale cóż się dziwić, dziennikarstwo w tym kraju oraz jego rzetelność dawno osiągnęły poziom mulu
  • Odpowiedz