Wpis z mikrobloga

No i mamy czwartek... Od godziny 9 trejkotanie za ścianą, no ale to przecież normalne. To prawda, nikt nie zabroni Ci rozmawiać sobie za dnia przecież... Tylko że to tak od 9 bez przerwy, trejkotanie, rechoty, wrzaski, dzikie rechoty, trejkotanie. Tak się po prostu żyje w hostelu. Więc dzisiaj pracuję z domu.. tzn hostelu.
Zakładam że trejkotanie i rechoty nie skończą się przed 3 w nocy dnia następnego, nasilenie wystąpi w godzinach 19-22, by skutecznie utrzymywać się na najwyższym poziomie w rejonach kuchni w godzinach 22-3.

Z zasady zachowania uciążliwości wynajmu krótkoterminowego wnioskuję że to 2-3 lasek które przyjechały wcześniej do lokalu w którym będzie robiony panieński dziś/jutro/ew. także w sobotę.

Normalne turystki już by wybyły na miasto pozwiedzać.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 2
@Jasak: Czytałem Twoją wypowiedź w znalezisku o Airbnb, wspólczuję w #!$%@? mireczku ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja już szału dostawałem z normalnymi, uciążliwymi sąsiadami, wiec nie chcę wiedzieć jak się żyję z takimi ludźmi.
Baby z panieńskiego to największy rak, miałem z takimi grupkami do czynienia w czasie jazdy pociagiem. Najgorszy typ pasażera, zachowują sie jakby dostały #!$%@?. Już płaczące dzieciaki są lepsze.
@mandrake0: miałem już płaczące bombelki, ale popłakał o 21:30 bo go lulali do snu a potem spokój... I w ogóle bym nie pomyślał dzwonić do tej firmy czy na policję bo dziecko płacze. A panieńskie i kawalerskie to tak jak mówisz, dostają #!$%@?. Jak jeszcze nie kumałem w jakie bagno się wpakowałem to raz miałem taki "WTF is going on?" słysząc jakieś skandowanie i tupanie 8 samców w podłogę. "Jacyś irlandczycy