Wpis z mikrobloga

a tak poważniej, #!$%@? Ci do tego boomer, nie wszystko z torrentów jest nielegalne ;)


@wankiel: Czyli mówisz że twoja mama ściąga darmowe filmiki z instrukcjami jak zainstalować bezpłatne Linuksy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak- na święta zwykle siadamy z mamą, tatą, butelką whiskey i składamy coś większego. W zeszłym roku spędziliśmy czas z 42078, w tym roku miało być coś z silnikiem i padło na dźwig.


@KapturekTermokurczliwy: ()()() zazdraszczam!
  • Odpowiedz
@KapturekTermokurczliwy: Moja jak zaczęła używać Whatsappa to tak się rozbrykała, że wysyła mi w wiadomościach tony emotek, a była nieco wykluczona cyfrowo. Poniekąd to słodkie i jestem z niej dumny xD Dzięki temu też częściej rozmawiamy bo nie lubię gadać przez tel (ew właśnie zadzwonię przez komunikator co jakiś czas), a pisać mogę dłużej, kiedy chcę, wysyłać zdjęcia z życia itd.
  • Odpowiedz
@KapturekTermokurczliwy: gratuluję :D ja się cieszę, że moja mame nie zapomina o ładowaniu smartfona, a ostatni miesiąc używa go znacznie częściej niż drugiego nie-smart telefonu. Najfajniejsze to, że sama się cieszy i czuje komfortowo :)
  • Odpowiedz